Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Wiosenne ozdoby

Tulipan (1)

tulipan
Do wykonania potrzebujemy:
  • kartki z kolorowego bloku technicznego w kolorze czerwonym i zielonym,
  • klej i nożyczki,
  • szablon łodygi i kwiatu (pobierz)

Aby wykonać trójwymiarowego tulipana, wycinamy najpierw z szablonu kształt łodygi i kwiatu. Następnie odrysowujemy te wzory na kolorowym kartonie i wycinamy. Kolejno wszystkie elementy zaginamy wzdłuż pionowej osi i sklejamy na środku.

Tulipan (2)tulipan

Do wykonania potrzebujemy:
  • drewniany patyczek do szaszłyka,
  • kartki papieru technicznego w dwóch kolorach.

Tulipanka na patyku wykonujemy, naklejając listki i główkę tulipana bezpośrednio na drewniany patyczek przy użyciu mocnego kleju (magic, wikol, kropelka itp.). Listki i główkę wycinamy podwójnie i naklejamy z obu stron.

Pani Wiosna

pani WiosnaDo wykonania potrzebujemy:
  • białą kartkę z bloku technicznego,
  • ścinki materiałów,
  • kolorowe czasopisma.

Postać wiosny możemy przedstawić, wykonując collage z różnych materiałów. Do przygotowania postaci przedstawionej na zdjęciu obok wykorzystano materiał ze starej sukienki oraz wycinki z czasopism. Możemy również farbami lub kredkami dorysować jakieś elementy, aby praca stała się jeszcze ciekawsza.

Życzymy przyjemnej i twórczej zabawy!