Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

Na skróty:

Wspieramy:

Wykreślanka - WIOSNA - wersja łatwiejsza

Spróbuj odnaleźć wszystkie słowa związane z wiosną wymienione w prawej kolumnie. Szukaj poziomo, pionowo oraz na skos. Gdy odnajdziesz słowo, przeciągnij po nim myszką, by je zaznaczyć. Po zakreśleniu wszystkich słów, możesz wcisnąć przycisk Reset, który czyści całą wykreślankę i ustawia słowa na nowo. Możesz też przejść do innej gry. Zaczynamy? No to start. :)


UWAGA: Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego (tablet, smartfon),
kliknij ten LINK.

Jeśli korzystasz z komputera stacjonarnego, musisz mieć zainstalowany program Adobe Flash Player w wersji 10.2 lub nowszej. Kliknij poniższy obrazek, aby pobrać najnowszą wersję.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Jeśli powyższe działanie nie pomogło, zaktualizuj swoją przeglądarkę internetową do najnowszej wersji.