Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Wykreślanki online - Ortografia

Wykreślanka online dla dzieci, sekcja: Ortografia

Ponieważ u człowieka zmysł wzroku zwykle jest dominujący, najlepiej zapamiętujemy pisownię wyrazów poprzez wykorzystanie pamięci wzrokowej i opatrzenie się z zapisem słów. Dlatego fani czytania książek rzadko mają problemy z ortografią :).

My natomiast proponujemy tutaj wykreślanki ortograficzne - na rozmaite tematy, ale zawsze z użyciem słów, w których występują różne ortogramy. Wielokrotne rozwiązanie wykreślanki z pewnością pomoże uzyskać dobry wynik na dyktandzie, na którym takie słowa się pojawią :).

SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.