Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

Na skróty:

Wspieramy:

Zwierzę Miesiąca - WIEWIÓRKA

Wiewiórka jest dobrze wszystkim znana z naszych parków i lasów. Zapraszamy dzieci do rozwiązania serii łamigłówek o tym sympatycznym zwierzęciu.

Dowiemy się wspólnie, co lubi jeść, gdzie mieszka, a nawet tego, jakie ma uszy. Zajrzymy do jej spiżarni, stworzymy portret wiewiórki i pomożemy uporządkować zapasy.

Zatem... do dzieła!

Jeśli chcesz znaleźć inne materiały rozsiane w naszym serwisie, w których pojawia się wiewiórka, możesz wpisać słowo wiewiórka w naszą wyszukiwarkę (formularz na górze strony) lub kliknąć w jeden z poniższych linków:
wiewiórka - strony online (wyszukiwarka)
wiewiórka - arkusze pdf (wyszukiwarka)

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.