Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Zwierzę Miesiąca - ŻYRAFA

zwierzę miesiąca - żyrafa

Żeby spotkać się "twarzą w twarz" z naszym nowym zwierzęciem miesiąca, musielibyście wspiąć się na wysokie drzewo akacji w Afryce. Mielibyście szansę zobaczyć długi język naszego bohatera, sięgający po liście, dwa charakterystyczne, owłosione wyrostki na jego głowie i sierść w brązowe łaty. To tajemnicze zwierzę jest najwyższym stworzeniem na ziemi. Już pewnie wiecie, kto to taki? Oczywiście! To żyrafa!

Nasze łamigłówki przybliżą Wam zwyczaje tego afrykanskiego ssaka. Dowiecie się, co lubi jeść, kogo się obawia, jak długi ma język i jak nazywają się jej "rogi". I oczywiście wiele, wiele więcej!

Zatem... do dzieła!

Zobacz także materiały w innych działach:

Jeśli chcesz znaleźć inne materiały rozsiane w naszym serwisie, w których pojawia się żyrafa, możesz wpisać słowo żyrafa w naszą wyszukiwarkę (formularz na górze strony) lub kliknąć w jeden z poniższych linków:
żyrafa - strony online (wyszukiwarka)
żyrafa - arkusze pdf (wyszukiwarka)

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.