Promocja wrześniowa

Wybierz kod rabatowy odpowiedni dla Twojego rodzaju konta 
i wpisz go w formularzu zamówienia w polu "kod rabatowy".

Kod zapewni Ci zniżkę 25%

Kod dla kont
INDYWIDUALNYCH:

c2bf51f396ba

Kod dla kont
GRUPOWYCH:

f2a4993ffb2b

 
 
  1. Kod rabatowy jest ważny od poniedziałku 04 września do SOBOTY 30 września 2023 r. na każdy rodzaj i długość abonamentu.
  2. Zamówienia złożone poza okresem ważności kodu rabatowego nie są objęte promocją.
  3. Użytkownik, aby skorzystać z rabatu, powinien skopiować właściwy dla swojego konta kod rabatowy i wkleić go w polu "kod rabatowy" w trakcie składania zamówienia.
  4. Jeśli Użytkownik nie jest pewien, jaki rodzaj konta posiada, powinien zalogować się do serwisu i kliknąć link "Abonament" w pomarańczowej zakładce logowania. Przejdzie wówczas na stronę "Informacje o abonamencie", na szczycie której będzie informacja o rodzaju konta. Brak linku "Abonament" oznacza, że dana osoba jest zalogowana na koncie ucznia lub multi-Koncie.
  5. Na koncie grupowym zakupu dokonuje Administrator konta, który może wykorzystać rabat do przedłużenia abonamentu lub do zakupienia dodatkowych kont nauczyciela, kont ucznia lub multi-Kont przy bieżącym abonamencie.
  6. Wszelkie reklamacje na temat niemożności skorzystania z rabatu z przyczyn niezależnych od serwisu (problemy z Internetem u Użytkownika, zepsuty komputer, brak dostępu do komputera itd.) nie będą w żaden sposób rozpatrywane.
  7. Problemy zależne od serwisu prosimy zgłaszać na adres: pomoc@superkid.pl.
  8. Rabaty z różnych tytułów NIE łączą się. Nalicza się zawsze jeden rabat - ten korzystniejszy dla Użytkownika.
  9. Jeśli Użytkownik ma już abonament aktywny w serwisie, skorzystanie z promocji spowoduje przedłużenie bieżącego abonamentu o kolejny okres (żadna część abonamentu nie przepada).