Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Poznaj nas

Jola Gajda - pomysłodawca, twórca i główny redaktor serwisu. Uwielbia tworzyć przeróżne zadania edukacyjne dla dzieci. Kiedyś wymyślała ich mnóstwo dla swoich pociech, dziś "wyżywa się" na łamach serwisu ;). Przez pierwsze dwa lata opracowywała zawartość portalu samodzielnie, potem stworzyła silny zespół i obecnie czuwa nad wysoką jakością całości prac. Z wykształcenia anglista, pasjonuje się zagadnieniami psychologii wychowania i edukacji dzieci, a także psychologią motywacji i osiągnięć. Autorka serii "ABC Mądrego Rodzica" (Droga do sukcesu, Inteligencja Twojego Dziecka, Skuteczna nauka ortografii). Prywatnie jest zapaloną biegaczką i miłośniczką trekkingu w górach wysokich. Dziś ma już dorosłe dzieci. Na zdjęciu - z córką w wieku superkidowym ;)

Kasper Świdnicki – stale głodny wiedzy przyrodnik. Pasjonują go przede wszystkim wodne mikroorganizmy, dlatego często zagląda do jezior, stawów, a nawet kałuż. Nie wyobraża sobie życia bez książek i muzyki. W dzieciństwie kochał śpiewać, lecz gdy odkrył, że fałszuje, nauczył się grać na gitarze, by ulubione melodie mieć zawsze przy sobie. Uwielbia także trenować swoje ciało i umysł. To pierwsze realizuje w taekwondo i wycieczkach rowerowych, a to drugie... m.in. w naszym serwisie :). Pan Kasper opracowuje łamigłówki logiczne, matematyczne i przyrodnicze, a także różne inne teksty i ćwiczenia dla dzieci szkolnych. Nadzoruje też merytoryczną jakość i poprawność łamigłówek przyrodniczych dla przedszkolaków.
 

Sylwia Dziemian – osoba twórcza i towarzyska. Od zawsze interesowała się przyrodą i spędzała dużo czasu, wędrując po lasach Suwalszczyzny, z której pochodzi. Z wykształcenia jest biologiem środowiska i fascynują ją wszystkie zwierzęta: od zupełnie małych pcheł do całkiem sporych jeży, które stały się tematem jej naukowych badań. Uwielbia podróże w egzotyczne, dzikie miejsca i górskie wędrówki. W domu lubi wymyślać, szyć i robić na szydełku maskotki dla dzieci. Sama ma ich dwójkę - dwóch wspaniałych chłopaków :). W SuperKid przygotowuje łamigłówki przyrodnicze oraz materiały z języka polskiego jako obcego, a także różnorodne materiały na poziomie elementarzowym i przedszkolnym.

Agnieszka Pytlewska – znana wcześniej naszym użytkownikom jako Agnieszka Łukomska, sympatyczna kognitywistka z zacięciem humanistycznym. Uwielbia czytać książki i poznawać ciekawostki o świecie. Interesuje się także historią i kinem. W wolnych chwilach oddaje się aktywności sportowej i doglądaniu swojego psiego pupila. Jeśli wypoczywa, to najczęściej w górach. Ostatnio na świecie pojawił się jej synek, więc to z nim spędza najwięcej czasu. W naszym serwisie tworzy ćwiczenia z historii, języka polskiego, a także opracowuje materiały do działu "Wielcy ludzie". Lubi wymyślać zagadki logiczne i łamigłówki językowe.

Ania Jankowiak – z wykształcenia i zamiłowania przyrodnik, przez wiele lat zgłębiała wiedzę o ślimakach lądowych i wie o nich niemal wszystko ;). Kocha góry – tam ucieka zawsze, gdy nadarzy się okazja. Wolne chwile najchętniej spędza na długich spacerach lub na rowerze, choć gdy synek przyszedł na świat, tych wolnych chwil jest znacznie mniej. Ceni sobie spokój i przebywanie na łonie natury. Ogromną radość sprawia jej hodowanie roślin w ogródku i w domu. Nie wyobraża sobie życia bez książek.
W naszym serwisie przygotowuje dla Was głównie ćwiczenia z zakresu przyrody dla klas starszych, łamigłówki do działu Zwierzę Miesiąca oraz materiały edukacyjne dla maluchów.
 

Małgosia Pastusiak – z wykształcenia fizyk. Od zawsze interesowały ją zjawiska zachodzące w otaczającym nas świecie. Z zapałem śledzi ciekawostki naukowe i technologiczne. Czerpie wiele radości z robienia zdjęć i wciąż doskonali swój warsztat. Wolny czas spędza zawsze aktywnie. Uwielbia zwiedzać, podróżować i eksplorować nowe miejsca. Prywatnie szczęśliwa mama dwójki chłopców. Pani Małgosia zajmuje się u nas przygotowywaniem łamigłówek matematycznych dla uczniów oraz różnego typu materiałów przedszkolnych. W przyszłości weźmie pod swoją opiekę dział fizyki i chemii. Opracowuje też doświadczenia naukowe dla dzieci, testując sumiennie każde z nich we własnym domu :).
 

Marta Kobierska – pełna zapału anglistka, dla której tworzenie materiałów edukacyjnych to nie tylko praca, ale i pasja. Po godzinach poświęca się swojemu zamiłowaniu do muzyki, bez której nie wyobraża sobie życia. Uwielbia śpiewać, grać na gitarze i na pianinie. Ćwiczy jogę, aby zadbać o sprawność fizyczną i dobre samopoczucie. Kocha także podróże i poznawanie nowych miejsc oraz kontemplowanie pięknych widoków. Nieustannie próbuje się rozwijać, zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym. W serwisie czuwa nad działem "J.angielski" oraz uczestniczy w tworzeniu anglojęzycznej wersji serwisu. Dokłada wszelkich starań, żeby materiały edukacyjne, które wychodzą spod jej ręki były nie tylko merytoryczne, ale także atrakcyjne dla dziecka :).
 

Marcin Roguszka – od najmłodszych lat zafascynowany wszelkiego rodzaju mapami i atlasami, co przerodziło się w wybór geografii jako kierunku studiów. Oprócz nauk przyrodniczych, pasjonat mitologii i historii starożytnej. W wolnych chwilach uwielbia czytać książki, oglądać filmy dokumentalne i słuchać muzyki. Najchętniej odpoczywa, chodząc po lesie i fotografując… grzyby.
W naszym serwisie przygotowuje łamigłówki dla uczniów z zakresu geografii i historii.

 

Ania Pieścikowska-Kołodziej – z wykształcenia ekonomistka. Uwielbia wyprawy w nieznane, zarówno te dalekie, jak i te bliskie. Czas wolny lubi spędzać w ogrodzie, przesadzając roślinki lub po prostu sprawdzając, co w trawie piszczy. Interesuje się fotografią, a aparat jest nieodłącznym towarzyszem jej wypraw. Od dziecka gimnastykowała umysł, rozwiązując łamigłówki. Obecnie zainteresowanie to rozwija w Superkid. Jej synek, Wojtek, to często pomysłodawca, a zarazem pierwszy tester tworzonych łamigłówek.
W naszym serwisie Pani Ania wspiera Was mailowo, rozwiązując zgłaszane problemy i odpowiadając na Wasze pytania i prośby. Ponadto opracowuje ćwiczenia na poziomie przedszkolnym oraz elementarzowym.

Asia Kostencka – miłośniczka wędrówek górskich oraz zwiedzania miejsc, w których czuje się ducha przeszłości. W wolnych chwilach tworzy przeróżne urokliwe dekoracje za pomocą szydełka i włóczki, obdarzając nimi potem swoich bliskich. Od zawsze interesuje się literaturą i historią, dlatego ukończyła studia historyczne. Uwielbia przenosić się w inne wymiary – czytając lub pisząc.
Swoje pasje przelewa w SuperKid na opowiadania z serii „Łobuziaki”, w których pokazuje dzieciom niesamowity świat sprzed wieków. Przygotowuje również łamigłówki i materiały dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauką czytania, pisania i liczenia. 

 

Mirek Gajda – miłośnik lasu i odkrywania jego najskrytszych tajemnic. Jako zodiakalny bliźniak miał w życiu różne pasje. W dzieciństwie z zapałem rysował zwierzęta i portrety ludzi, brał udział w turniejach szachowych, z pasją montował układy elektroniczne. W szkole średniej zainteresował się informatyką - i tak już zostało. Lubi tworzyć programy komputerowe, które mają nie tylko działać, ale także cieszyć oko i umysł użytkownika :). Programowanie urozmaica sobie zabawą z grafiką komputerową. Na co dzień doskonale czuje się w towarzystwie trzech kobiet - żony, córki i kotki. W naszym serwisie przygotowuje przede wszystkim gry i programy online. Jest twórcą kilkunastu - tak cenionych przez naszych użytkowników - generatorów arkuszy, zaprojektował też mechanizm i wizerunek Atlasu Zwierząt oraz wielu edukacyjnych gier online. I ma w zanadrzu jeszcze mnóstwo kolejnych pomysłów :)

Sonia Minta – z wykształcenia logopeda, polonista i oligofrenopedagog. Nie wyobraża sobie życia bez książek, małych i większych podróży oraz… planszówek. Te ostatnie pozwalają jej nie tylko spędzać przyjemny czas z przyjaciółmi, ale i pobudzają kreatywność, którą później wykorzystuje na łamach naszego serwisu. Od najmłodszych lat zdecydowana, że praca z dziećmi będzie jej żywiołem. Obecnie realizuje się, tworząc nasz dział „Ćwiczeń logopedycznych”, gdzie wykazuje się niezwykłą cierpliwością w tworzeniu arkuszy i gier w wielu wersjach i odmianach. Czuwa także nad poprawnością językową superkidowych materiałów, gdzie prócz wiedzy polonistycznej wykorzystuje także swój ścisły umysł.

Maciej Majewski – z wykształcenia fizyk medyczny, lecz już od najmłodszych lat interesował się zasadami prawidłowej pisowni oraz ortografii. Będąc dzieckiem przeczytał wszystkie komiksy ze szkolnej biblioteki. Wewnętrzny spokój przynosi mu bieganie, które to najczęściej uprawia wieczorową porą. Ponadto uwielbia sporty, w których używa się różnego rodzaju piłek – koszykówkę, tenis stołowy, siatkówkę oraz piłkę nożną. Jest miłośnikiem kina, gustuje w różnych gatunkach filmowych, ale najchętniej ogląda thrillery i dramaty. W naszym serwisie zajmuje się odpowiadaniem na Wasze e-maile i obsługą kont użytkowników. Dopracowuje procedury i instrukcje dostępne na stronie SuperKid.pl. Ponadto tworzy materiały o tematyce sportowej oraz ćwiczenia z matematyki na poziomie wczesnoszkolnym.

Paweł Berdych – z wykształcenia inżynier automatyki i matematyk. Królowa nauk to jego pasja, a przekazywanie tajników tej nauki innym ludziom sprawia mu mnóstwo satysfakcji. Pozytywnie nastawiony do życia, zawsze z uśmiechem na twarzy. Ma też zacięcie muzyczne – lubi grać na keyboardzie. Ulubiony gatunek książek to fantastyka. Jest wielkim fanem strategicznych i zręcznościowych gier komputerowych. W serwisie przygotowuje materiały z matematyki – od łamigłówek i gier online, poprzez plansze edukacyjne, aż po ciekawostki matematyczne, których redagowanie sprawia mu wiele radości.

Asia Jelonek – humanistyczna dusza z sentymentem do liczb i logicznego myślenia. Niestrudzona tropicielka literówek, lapsusów i zagubionych przecinków. Z wykształcenia filolożka, nieustannie zachwyca się słowem i z pasją zagłębia w meandry polszczyzny. Czasem żartuje, że ma napęd na słońce i uśmiech. Najchętniej wypoczywa, wędrując po górskich szlakach, prowadząc nocne dyskusje i karmiąc osoby bliskie jej sercu. Prywatnie mama, wytrwale wytycza własną ścieżkę w mnogości rodzicielskich nurtów i wychowawczych teorii. W serwisie zajmuje się przede wszystkim korektą, przygotowuje też materiały dla dzieci szkolnych.

Kasia Górka – z wykształcenia filolożka pasjonująca się kulturą mediów cyfrowych. Najbardziej fascynuje ją zderzanie tradycji z nowoczesnością oraz sposoby funkcjonowania języka w procesach poznawczych i komunikacyjnych. Prywatnie miłośniczka kotów oraz zapalona ogrodniczka. Jej przydomowy ogródek to prawdziwe królestwo najróżniejszych odmian pomidorów i papryk :). Zawsze pozytywnie nastawiona do świata i ludzi. W każdej sytuacji oraz w każdym człowieku stara się dostrzec tylko dobre strony, zarażając wszystkich dookoła śmiechem, uśmiechem, a przede wszystkim pozytywną energią :). W naszym serwisie zajmuje się korektą językową materiałów oraz tworzeniem ćwiczeń językowych.
 

Ania Łużyńska – z wykształcenia historyk. Uwielbia rozglądać się dookoła w poszukiwaniu śladów przeszłości. Kiedy większość ludzi widzi ciekawie wyglądające budynki, ona zwraca uwagę na rywalizację kultur w zabudowie miejskiej. Będąc nastolatką, miała nadzieję poznać wszystkie tajemnice wierzeń Słowian. Teraz z sentymentem wspomina liczne wędrówki po górze Ślęży. Osoba pozytywnie nastawiona do świata i ludzi. Z wielkim zainteresowaniem śledzi nowości wśród produkcji animowanych – zarówno tych dla dorosłych, jak i dzieci. Nieustannie rozwija się, zdobywając wiedzę na temat poprawnej polszczyzny, bo to właśnie jest jej pasja – poprawianie tekstów. W naszym serwisie zajmuje się materiałami historycznymi oraz korektą.
 

Beata Płuciniczak-Motowidło – ukończyła filologię polską oraz informację naukową i bibliotekoznawstwo. Nie wyobraża sobie codzienności bez książek. Uwielbia zanurzać się w słowach, ceniąc w opowieściach zwłaszcza to, co niedopowiedziane. Nie przepada za stawianiem kropek, szczególnie tych nad i, ponieważ wierzy, że wątpliwości pozwalają spojrzeć szerzej i dostrzec więcej. Może właśnie dlatego jej ulubionym znakiem interpunkcyjnym jest pytajnik. Całe szczęście! Bo jako mama dwóch chłopców, codziennie mierzy się z wyzwaniami rozpoczynającymi się od słów „a dlaczego…?”. W SuperKid tworzy materiały dotyczące zagadnień związanych z językiem polskim, wykorzystując przy tym swoje kilkuletnie doświadczenie zdobyte w pracy w szkole.
 

Asia Późniak – prywatnie mama dwójki przedszkolaków, którym chętnie podsuwa superkidowe materiały. Miłośniczka zwierząt, stąd w jej domu dwa psy i… chomik :). Choć mieszka poza miastem, często do niego powraca, gdyż to właśnie widok tętniącego życia w mieście dodaje jej skrzydeł i inspiruje do tworzenia. Z wykształcenia rusycystka. W serwisie zajmuje się pracą nad materiałami do nauki języka rosyjskiego, w których chciałaby pokazać dzieciom i młodzieży piękno tego języka i kultury.
 

Ada Nowak – bardzo lubi zwierzęta, szczególnie psy. Ma pekińczyka o imieniu Granat (wcale nie od nazwy owocu), z którym spędza czas przede wszystkim na zabawie, nauce sztuczek i eksplorowaniu terenów leśnych. Zdarza się, że poświęca wiele czasu na oglądanie filmów animowanych, których jest ogromną fanką. Kocha fantastykę. Smoki, magia, elfy, jednorożce – to jest to! W wolnych chwilach gra również w planszówki. Jest osobą spokojną i konkretną, przez co może wydawać się zbyt poważna. Ma ogromne serce, którym z przyjemnością dzieli się z resztą pracowników. Nawet w pochmurne dni dla każdego znajdzie pogodny uśmiech. W serwisie wspiera szefową i cały zespół w sprawach administracyjno-biurowych.
 

Emil Tukindorf – Młody, energiczny chłopak z głową pełną pomysłów na życie. Pasjonuje go to co robi, lubi mieć poczucie, że jego praca służy innym ludziom. Chce być dobry w tym co robi, więc stale podnosi swoje kwalifikacje. W wolnym czasie uprawia sport. Do tej pory pasjonowały go sporty letnie, ostatnio zaraził się też nartami oraz snowboardem, a zima dołączyła do preferowanych przez niego pór roku.
Pan Emil zajmuje się całym technicznym mechanizmem SuperKid. Jest prawdziwym czarodziejem, jeśli chodzi o usuwanie awarii i tworzenie nowych funkcji i udogodnień. To dzięki niemu SuperKid przeszedł całkowitą odnowę "od środka", dzięki czemu możemy jeszcze lepiej służyć naszym użytkownikom.

Adam Święcki - człowiek nieco tajemniczy i oszczędny w słowach. Za to jego rysunki wiernie oddają całą wielobarwność i piękno wszechświata ;). Od najmłodszych lat pasjonuje się rysunkiem. Początkowo realizował się na ścianach pokoju i kuchni, potem przyszedł czas na kredki i papier. Rysuje i maluje ilustracje do książek oraz komiksy, współpracując z wieloma wydawnictwami. W naszym serwisie ilustruje dla Was wierszyki, opowiadania, a także jest autorem wielu kolorowanek i materiałów obrazkowych. Tworzy również komiksy i kolorowanki do działu "Wielcy ludzie", dzięki którym znane postacie stają się dla naszych małych użytkowników bardziej bliskie :).

Wiola Czekalewska-Zaperty - osoba niezwykle pogodna, pełna wewnętrznej radości i pasji - nawet w najtrudniejszych chwilach potrafi odnaleźć okruchy szczęścia... Uwielbia się uczyć i rozwijać. Największą przyjemność sprawia jej rysowanie dla dzieci i wymyślanie trudnych zadań dla maluchów ;). W naszym serwisie rysuje dla Was kolorowanki i tworzy łamigłówki dla przedszkolaków. Realizuje się również twórczo w przygotowywaniu kart pracy dla uczniów, które cieszą się ogromnym uznaniem naszych użytkowników. Ponieważ jest też fanką poznawania egzotycznych kultur, to dzięki niej możemy pokosztować w serwisie kultury Dalekiego Wschodu i japońskiego języka kanji czy też np. ciekawostek o Urugwaju.
 

Ala Gaboń-Mikulska – wielbicielka literatury, filmu i teatru. Z wykształcenia polonistka, z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Nieobca jest jej również technika, gdyż reszta rodziny (mąż i córka) ma zacięcie wybitnie techniczne. Pani Ala jest miłośniczką pieszych wędrówek po lasach, a w domu troskliwie zajmuje się małym zwierzyńcem. Czy widzicie tę piękną wilczurkę na zdjęciu? To właśnie jest Kora, którą doskonale znacie z naszych opowiadań :). Pani Ala tworzy również dla Was „Słowniczek emocji i postaw” i „Kalendarium” oraz pisze opowiadania m.in. do działu "Wielcy ludzie" i „Bezpieczne dziecko”.

Dorota Rozwens – kochająca przyrodę miłośniczka zwierząt. Jako mała dziewczynka przyprowadzała do domu bezdomne psy i karmiła je swoimi kanapkami. Marzyła o tym, żeby zostać weterynarzem lub leśnikiem, w końcu jednak trafiła do szkolnictwa, gdzie ponad 30 lat uczyła dzieci z klas 1-3, jak szanować i kochać przyrodę. W naszym serwisie tworzy dla Was artykuły, wierszyki i opowiadania, głównie z zakresu zdrowia, ekologii i przyrody. To właśnie p. Dorota jest autorką wspaniałych przygód Kofenka, dzięki którym odwiedzamy najdalsze zakątki naszego globu. Dzięki  niej również poznajemy kolejne ciekawostki przyrodnicze i geograficzne, a  także kolejne karty w Atlasie Zwierząt.

Ula Nowicka – pełna entuzjazmu i zawsze uśmiechnięta artystka. Konsekwentnie dąży do realizacji swoich celów. Uwielbia projektować, rysować, wymyślać oraz fotografować. Zawsze ma głowę pełną pomysłów. Z ogromną pasją i zaangażowaniem oddaje się swojej twórczej pracy. To, co kocha najbardziej, to ilustrowanie książeczek dla dzieci, wymyślanie dla nich zadań i zabaw. Dzieci są dla niej inspiracją wielu projektów, pomysłów i pomocy. Praca dla nich stanowi główny cel jej twórczości, bo - jak powiedział Korczak - "kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" :). W naszym serwisie przygotowuje kolorowanki, zadania rysunkowe dla maluszków, karty pracy przedszkolaka oraz pomysłowe wycinanki.

Izabela Czerniec – z wykształcenia ilustrator oraz trener karate kyokushin. Wszystkie te aktywności to jej codzienna praca i pasja. Karate trenuje od czasu, gdy była jeszcze nastolatką. Przez kilkanaście lat rywalizowała na matach Polski, Europy i Świata, odnosząc sukcesy. Teraz, na etapie trenerskim, dzieli się swoją pasją z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, budując wspólnie ich sprawność fizyczną. Od maleńkości rysuje, maluje i rzeźbi. Działalność artystyczna daje jej możliwość kreowania, tworzenia i podejmowania wyzwań. W ilustratorstwie bardzo lubi klimaty historyczne, przyrodnicze, sf i fantasy. W domu uwielbia gotowanie i eksperymenty kulinarne dedykowane mężowi i nastoletniemu synowi :).

Paulina Nowak-Mazur – absolwentka ASP. Z wykształcenia graficzka komputerowa, w wolnej chwili uwielbia szkicować naturę. Najchętniej w rysunkach przedstawia swoje ukochane psy - Freję i Regisa. Uwielbia polskie góry, stara się je odwiedzać przynajmniej raz w roku. W weekendy zajmuje się swoim ogrodem warzywnym. Interesuje się zdrowym stylem życia, regularna bywalczyni siłowni :). Miłośniczka zwierząt i wegetarianka. Kocha kuchnię japońską, w wolne soboty angażuje rodzinę do wspólnego przygotowywania sushi i ramenu. Jako córka florystów odziedziczyła po rodzicach miłość do kwiatów. Stara się nimi otaczać w ogrodzie i w domu.

Małgosia Szajner – grafik koputerowy i rysowniczka, w naszym serwisie tworzy przede wszystkim kolorowanki dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Rysowała odkąd pamięta. Najbardziej lubi tworzyć właśnie dla najmłodszych i z myślą o nich. Chociaż mieszka w mieście, ale na balkonie ma prawdziwy ogródek kwiatowo-warzywny. Wraz z mężem i dziećmi chętnie jeździ na rowerowe wycieczki po okolicy. Często z synem i córką odwiedza też biblioteki dla dzieci - nie tylko w poszukiwaniu ciekawych historii, ale też pięknych ilustracji książkowych. Gdy znajdzie wolną chwilę, z zapałem tworzy coś z niczego. Nie lubi narzekać, w każdej sytuacji stara się znaleźć coś pozytywnego:).

Martyna Firla – z wykształcenia grafik komputerowy, aktualnie studiuje Projektowanie Gier i Przestrzeni Wirtualnej. Studia pozwalają jej łączyć pasję do sztuki z nowoczesną technologią. Uwielbia tworzyć ilustracje, zwłaszcza dla najmłodszych, oraz rysować również w tradycyjny sposób, na papierze. Oprócz tego, prowadzi zajęcia dla dzieci, gdzie stara się przekazywać im swoją miłość do sztuki i kreatywności. Młodzi ludzie są dla niej ogromną inspiracją – zaskakują swoją niezwykłą wyobraźnią i mają szczególną zdolność do odkrywania piękna w prostych rzeczach. Kiedy nie zajmuje się projektowaniem lub ilustrowaniem, można ją znaleźć w kuchni, gdzie piecze różne smakołyki – dużą uwagę przykłada do ich dekorowania. Także muzyka odgrywa ważną rolę w jej życiu – gra na gitarze i prowadzi chórek dziecięcy. Wszystkie te pasje dostarczają jej inspiracji i radości.

Ludzie, których widzisz powyżej, to trzon naszego zespołu, można powiedzieć - dusza i serce SuperKid :). Wszyscy z nich służą Ci dziś swoją pracą, inwencją twórczą i pomysłowością, a większość z nich robi to już od wielu lat.

Jeśli chcesz poznać całą listę osób, które wniosły w serwis jakiś swój wkład, kliknij tutaj.