Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Opinie o nas

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zechcieli się podzielić swoimi opiniami i wrażeniami - na naszym blogu, w sugesterze i bezpośrednio w mailach. Dodajecie mi otuchy i motywacji do dalszej pracy przy rozwijaniu i ciągłym ulepszaniu serwisu. Dzięki Waszym - tak miłym - opiniom praca przy SuperKid.pl staje się dla mnie i całego mojego zespołu jeszcze większą radością i przyjemnością.

Jolanta Gajda, twórca
i redaktor SuperKid.pl

 
Brak mi po prostu slow,servis jest WSPANIALY.
Jedyna "wada" korzystania z niego jest to,ze zdecydowanie sie na to z czego mam skorzystac zajmuje tak wiele czasu...Nie moge sie po prostu zdecydowac czym zaskocze moich uczniow!
Dziekuje!!

Dagmara Miedzinska
Wieden
Chciałabym podziękować za możliwość korzystania z Państwa serwisu. Zaczęłam z niego korzystać na początku zeszłego roku szkolnego, gdy moja córka rozpoczynała zerówkę w szkole, na sugestię nauczycielki.
Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z materiałów zamieszczonych przez Państwo. Moje dziecko może dzięki nim rozwijać sprawność rączki, ćwiczyć logiczne myślenie i rozwijać sprawność ruchowo - wzrokowa, a ja dowiedziałam się wiele na temat rozwoju mojego dziecka. (...)
Moja córka najbardziej lubi łamigłówki, rozwiązuje wszystkie, jakie tylko pojawiają się w serwisie w jej kategorii wiekowej. Bardzo chętnie wykorzystuje karty pracy i szlaczki (...) chętnie wysłuchuje bajek i wierszyków zamieszczonych w serwisie "SuperKid" i oczywiście rozwiązuje łamigłówki do nich.
Bardzo jej się również spodobały zamieszczone ostatnio ciągi logiczne.
Myślę, że dzięki "SuperKid" moje dziecko ma możliwość lepszego rozwoju i łatwiejszego startu do pierwszej klasy.

Agnieszka Włodarska
Dziękuję bardzo,jest Pani ODPOWIEDZIĄ na moje potrzeby. Bardzo jestem wdzięczna za wszelkie pomoce i Pani serce nie tylko do Dzieci, Rodziców ale i Terapeutów. Jestem rodzicem, doświadczonym nauczycielem, terapeutą, ale Pani metody zawatre w ABC Mądrego Rodzica przeszły moje najśmielsze oczekiwania.Wiele metod stosowałam intuicyjnie nie wiedząc,że maja takie znaczenie i wpływ na intelekt dziecka i jego potrzeby. Jeszcze raz bardzo dziekuję. Otwieram swój gabinet terapeutyczny i pragnę ,by dzieci, które do mnie przyjdą otzymały to, co ja otrzymałam po przeczytaniu Pani książki. Nie moge doczekać się kiedy sięgnę po kolejne pozycje. Korzystam ze strony SuperKid. Jestem nauczycielem bibliotekarzem, więc mam pewność,że nasi uczniowie skorzystają z najlepszych, sprawdzonych gier, zabaw multimedialnych.
Z serdecznym pozdrowieniem

Teresa Tiesler.
Pewnego dnia, przypadkiem na jednym z forów internetowych natknęłam się na wzmiankę o SuperKid. Zaciekawiona, zarejestrowałam się na stronie i.. oko w słup postawiłam od mnogości materiałów, jakie w portalu znalazłam. W końcu wszystko było pod ręką, w jednym miejscu, usystematyzowane , schludnie uporządkowane.. Zero reklam, same ciekawe treści. (...)
Z czego najchętniej korzystam? Ze wszystkiego tak naprawdę. (...) Materiały z portalu SuperKid stanowią wspaniałe uzupełnienie szkolnej edukacji, świetnie sprawdzają się jako materiał do zajęć wyrównawczych – bo uczą poprzez zabawę :) A ja stale korzystam z SuperKid, bo dzięki niemu mam zawsze ciekawe pomysły na zajęcia, sama wiele uczę się chociażby o inteligencji emocjonalnej. No i zawsze mam pod ręką prawdziwy Sezam materiałów dydaktycznych :)

Agnieszka Doczekalska
Po przeglądnięciu zbiorów moje domowe dzieci, czyli przedszkolaczka i drugoklasistka chciały, żebym wydrukowała im wszystko!! I to najlepiej zaraz. Jeszcze raz dziękuję za wyróżnienie, niejedno dziecko będzie dzięki temu chętnie wykonywało Wasze zadania. Szczęśliwego Nowego Roku!

Kasia Pławecka
jestem neurologopedą. Z Waszej ( w zasadzie naszej :) strony korzystam często. Drukuję wiele rzeczy dla dzieci, z którymi ćwiczę poprawną mowę, także dla dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, dla dzieci upośledzonych, dla dzieci ze schorzeniami neurologicznymi, a także dla starszych dzieci, które z mową nie mają już problemów, ale chcą, by nauka w szkole przychodziła im łatwiej. Rodzice bardzo chwalą sobie zadania, które z SuperKid.pl drukuję. Wszystkim rodzicom poleciłam Państwa stronę (...)
Pracuję także w zakładzie pielęgnacyjno-opiekunczym, w którym przebywają chorzy.(...)
Wasz serwis pomógł wielu naszym chorym powrócić do sprawności. Dzieje się to dzięki różnorodności ćwiczeń, ale i dlatego, że są one zróżnicowane pod względem trudności, więc i my możemy wielu chorym je oferować... a potem podziwiać efekty. Naprawdę pomogliście wielu dzieciom. I wielu dorosłym. (...)

Patrycja Nocoń
Bardzo dziękuje za cenne wskazówki! Strona SuperKid jest świetna, aż zazdroszczę pomysłu ;) Żałuje tylko, ze kiedy ja byłam dzieckiem nie było takich możliwości ;), że te wszystkie zadania są już nie dla mnie ;))...

Beata Wolska
Jestem nauczycielem świetlicy szkolnej, uważam Wasze że serwis jest wspaniały. Wykorzystuje go do przygotowania zajęć świetlicowych. Dzieci chętnie rozwiązują karty pracy, które utrwalają ich ich umiejętności i wiedzę., ponieważ są pomysłowe i atrakcyjne. Ja osobiście chętnie korzystam z opowiadań i wierszy, które stanowią doskonały wstęp do pogadanek.

Alicja Dzierla
Jestem nauczycielem w przedszkolu. Z "SuperKid" korzystam od listopada ubiegłego roku. Wasz serwis jest poprostu REWELACYJNY!! Otóż, cechuje go jasny, czytelny układ. Materiały dydaktyczne ułatwiają wprost pracę z dziećmi. Każdego dnia sprawdzam swoją pocztę, i patrzę czy pojawiły się nowe pomysły na kolejne zajęcia. Bowiem materiały w niej zawarte, są niekiedy inspiracją w planowaniu tematów kompleksowych. "SuperKid" jest naprawdę bardzo dobrym ułatwieniem w pracy nauczyciela.

Anna Dobkowska
Jeszcze raz dziękuję Pani za wszystko, najbardziej jednak za to, że moje dzieci miło, mądrze i twórczo mogą spędzać czas, dzięki SuperKid. Żałuję tylko, że mój najstarszy Syn (14 lat), nie miał tak fajnie jak oni...

Jola Kitka, mama trójki dzieci
Uwielbiam wasz serwis jako mama, ale także jako sympatyk nauki. Moja córka także lubi korzystać z waszych materiałów. Często zaglądamy do języka włoskiego i angielskiego, ale także na polski i matematykę. Pomagają wszystkie materiały. Bardzo chetnie korzystam także z artykułów na temat dysleksji i pomocy z tym związanych. Bardzo pomocne okazały się zadania z kart pracy oraz zadania dotyczące ortografii.(...)
Mimo że poziom w szkole teraz rośnie, korzystamy z serwisu i będziemy to robić, póki będzie tak interesujący jak jest obecnie. Dla mnie osobiście daje wiedzę jak pomagać córce w radzeniu sobie z dysleksją i językami obcymi. Korzystamy dlatego, że daje nam radość i wiedzę.

Anna Górska
Bardzo cieszę się że udało mi się trafić na stronę SuperKid.pl. Od kiedy na świecie pojawiła się moja córeczka często przeglądałam informacje w internecie ale często zajmowało mi to dużo czasu zanim mogłam znaleźć interesujące mnie zagadnienie. W końcu trafiłam na wasz serwis i jestem bardzo zadowolona (...)

Elżbieta Jakubowska
Witam i serdecznie dziękuję za tak rzeczowe wiadomości. CZUJĘ SIĘ WPROST ROZPIESZCZANA - JAKO KLIENT! Jesteście wspaniali i profesjonalni - TAK TRZYMAĆ! POWODZENIA !

Z podziękowaniami - Barbara Rusin
Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej z 20 - letnim stażem pracy. Bardzo lubię pracowac z dziecmi, ale nie posiadam zdolności plastycznych, dlatego bardzo często korzystam z waszego serwisu, który jest bogaty w ciekawe i pomysłowe ilustracje na każdą okazję, święto, itp... . Pomocne są również wiersze, opowiadania i inne teksty na podstawie, których komponuję własny scenariusz lekcji. Ostatnio przygotowałam zajęcia o F. Chopinie z okazji 200 rocznicy jego urodzin. Bardzo pomocne były rysunki i opowiadanie na podstawie, których powstała lekcja w mojej pierwszej klasie. Obserwatorem zajęc była stażystka i Dyrekcja szkoły. Podobało się.

Beata Dubel
W jakich okolicznościach poznałem serwis SUPERKID już dziś nie pamiętam. Dziś tylko wiem że to była bardzo dobra decyzja aby dokładniej zapoznać się z materiałami dostępnymi w serwisie. Początkowo korzystałem z bezpłatnego dostępu, starając się poznać jego możliwości. Wychowując 3 bardzo ciekawych wszystkiego dzieci nie raz wykorzystywałem materiały dla rodziców. Szczególnie maglowałem język angielski i teraz widać efekty. Kasia wygrała konkurs znajomości angielskiego w swojej klasie a Zuzia w przedszkolu. Bardzo też cenne okazały się rady dla rodziców. Paweł natomiast uwielbia kolorowanki. Dzięki działowi poświęconemu matematyce dzieci odkryły umiłowanie do dodawania. A wspólne czytanie przygód KORY przebiło nawet MINI-MINI. Teraz niecierpliwością czekam cotygodniowych nowości.

Cyprian Smak
Ogromnie się cieszę, że przed nami kolejny rok z SuperKid. Jesteście nam Państwo bardzo przydatni ze swoją skarbnicą pomysłów i wiadomości w naszej codziennej, niełatwej troszkę pracy z dziećmi mającymi niejednokrotnie duże problemy z nauką. Dzięki SuperKid nasze "odrabianki":) (dwie godziny poświecane codziennie na naukę w placówce) stają sie dla dzieci bardziej atrakcyjne i przyjemniejsze jesli korzystamy z materiałów zamieszczonych na Pani stronie a o to przeciez nam wszystkim chodzi - o dobro i zadowolenie dzieci:). Jeszcze raz bardzo dziękuję i ciepło pozdrawiam.

Katarzyna Naglak, Dom Dziecka w Skorogoszczy
Witam Mam na imię Agnieszka, pracuję od wielu lat w świetlicy szkolnej z dziećmi z klas 0-6. W pracy wykorzystuję różne materiały z waszego serwisu. Najchętniej korzystam z opowiadań edukacyjnych dotyczących bezpieczeństwa dziecka i słowniczka emocji. Wykorzystuję także materiały takie jak karty pracy -ćwicząc umiejętności dzieci np. matematyczne lub ortograficzne, do pracy z najmłodszymi wykorzystuję kolorowanki i szlaczki. Bardzo pomogły mi w pracy materiały o wielkich Polakach. Dzieciaki chętnie pracowały z kartami pracy, ponieważ są ciekawe i różnorodne.

Agnieszka Szafarczyk
Szczerze podziwiam Pani pracę (jak również całego zespołu) i zaangażowanie w działanie serwisu. Tyle jest tutaj wszystkiego, że nie muszę nigdzie indziej szukać w Internecie materiałów do pracy z dziećmi. Poza tym bardzo chwalę sobie Pani artykuły dla rodziców, które są źródłem naprawdę cennych informacji na temat wychowania. (...) Mogę z czystym sercem napisać, że serwis SuperKid.pl to najlepszy polski portal dla dzieci i rodziców. Będę go polecać innym.(...)

Pozdrawiam serdecznie ze Śląska :)
Dziękuję za SuperKid.pl
Fantastyczna strona, świetne materiały pomocnicze. Jestem mamą (już prawie) 9-letniej córki, której ulubionym słowem jest "nie". O dziwo, gdy podsuwam zadania wydrukowane z Waszego serwisu, córka zawsze chętnie siada do pracy. Za to bardzo dziękuję i proszę o więcej. Pozdrawiam cały serwis i wszystkich użytkowników

Magdalena
Jestem wdzięczna koleżance za polecenie tej strony, jest super! Często korzystam z kolorowanek i quizzów. Bardzo cenne są również dla mnie artykuły dla rodziców, które lubię czytać. Wszystko to, co mnie interesuje mam pod ręką.
Nasz domu jest otwarty na inne dzieci wiec mając dostęp do strony SuperKid i drukarki jestem zawsze przygotowana na niespodzianki :-) Dzięki temu dzieci się nigdy nie nudzą a oprócz zabawy wiem, ze dbam także o ich rozwój intelektualny. (...)

Bardzo dziękuję.

Anna Gomuła
mama Paulinki, bliźniaków Franka i Michała
Witam serdecznie.

Dziękuję Wam, że jesteście. Jesteście dla mnie kopalnią pomysłów na częste chwile zabawy i długie wieczory poświęcone nauce :) Dziękuję!

Elżbieta Jadczak
Jestem matką czwórki dzieci w wieku 5 – 11 lat. (...)
Moim ulubionym działem jest „Ważniejsze niż szkoła”. Przydały mi się porady dotyczące inteligencji finansowej, czytałam dzieciom historię Pabla, uczę ich gospodarować finansami, brać za nie odpowiedzialność, realizować marzenia związane z wydatkami i przyglądać się, co z tego wynika.
Za bardzo udany uważam dział dotyczący inteligencji emocjonalnej. Korzystam ze słowniczka postaw i emocji, czytam dzieciom opowiadania. Nazywanie i porządkowanie emocji pomaga dzieciom określać np. że przykre zachowanie koleżanki, to arogancja i nie ma nic dziwnego w tym, że źle się czują, gdy ktoś niewłaściwie się zachowuje. Mnie dużo wskazówek dostarcza rozwój emocjonalny w rodzinie oraz filmiki edukacyjne.
Cenię SuperKid , bo jest prowadzony z pasją, z głową, ma wyraźny, wspierający kierunek wychowania dzieci. Gratuluję, życzę wielu sukcesów.

Bożena Drążczyk
Z SuperKid korzystamy wszyscy w domu. Ja bardzo sobie cenię porady psychologiczne, synek szkoli się z angielskiego, zaś córeczce często drukuję kolorowanki. Gdy widzi, że jestem na SuperKid, zaraz przychodzi z kredkami i prosi o kolorowankę. Najczęściej wybiera zwierzątka. Miło jest popatrzeć, gdy siedzi potem z tatą i wspólnie malują konika. Za to wszystko chciałam przy okazji serdecznie podziękować. Zdjęcie, które dodałam zostało zrobione gdy wróciłam ze szpitala z najmłodszym dzieciątkiem. Dziś synek ma już prawie 1,5 roczku i rośnie kolejny użytkownik SuperKid. Życzę nadal tak wspaniałych pomysłów, będących wyrazem wielkiej miłości do dzieci.

Anna Poleszak
Na serwis SuperKid natknęłam się przypadkiem kilka miesięcy temu, kiedy jeszcze co rusz kupowałam moim dzieciom (chłopiec-7l, dziewczynka-4l) różne książeczki, ćwiczenia, labirynty i tym podobne pomoce naukowe. Po przejrzeniu zawartości pomyślałam –rewelacja. Wykupiłam abonament za pół roku i nie żałuję. Kolorowanki dla mojej córki są rewelacyjne, zawsze kiedy rzuca temat – porysować, mam dla niej w zanadrzu mnóstwo zadrukowanych kartek do wyboru. Dzięki tej różnorodności i ilości naprawdę rozwinęła się błyskawicznie w tej dziedzinie. Uwielbia też zabawy "znajdź różnice" czy znajdź coś na rysunku - oczywiście pod warunkiem że szuka tego sama i nie "pomaga" jej starszy brat:) Starszy syn uwielbia przeróżne gry logiczne, dla niego najczęściej wyciągam arkusze dla dzieci starszych (od września idzie do I klasy). Jest na etapie fascynacji czytaniem, mniej pisaniem, dlatego pomoce w postaci rysowania po śladzie czy szlaczków są nieodzowane. Uwielbia łamigłówki słowne, rebusy, rymowanie – i to wszystko znajduję w serwisie. No i oczywiście dla mnie jako dla mamy jest mnóstwo ciekawy rzeczy z zakresu psychologii do poczytania i wdrożenia w życie. Jednym słowem – serwis na szóstkę, i co ważne, ciągle się rozwija bardzo prężnie. Dziękuje!!

Joanna Małek
SuperKid wykorzystuje zarówno w domu jak i w pracy. Pracuje z sześciolatkami i w Waszym serwisie znalazłam wiele ciekawych propozycji, z których korzystałam z ogromną przyjemnością. Najważniejsze jest to, że są u Was gotowe karty pracy o różnorodnej tematyce, które bardzo uatrakcyjniają zajęcia. Poza tym bardzo lubiłam bajki relaksacyjne, które dzieci słuchały z zainteresowaniem, a następnie z ochotą kolorowały obrazek dotyczący treści bajki. Z waszego serwisu pobierałam też kolorowanki i różne zadania matematyczne.
Pozdrawiam i czekam na nowe propozycje, które na pewno spełnią największe wymagania.

Joanna Kania
Jestem zachwycona Waszym serwisem. Praktycznie mogę tu znaleźć wszystko,co mnie interesuje w krótkim czasie. Jestem nauczycielką w przedszkolu i wasze materiały wykorzystuję podczas prowadzenia zajęć. Dzieci przedszkolne wykazują się ogromną ciekawością intelektualną, łatwością uczenia się, mają szeroki zakres zainteresowań, każde z nich jest indywidualnością, dlatego tak często korzystam z Waszego serwisu. Uważam, iż jest zrozumiały dla dziecka w wieku przedszkolnym. Zamieszczacie również ciekawe artykuły, które warto przeczytać i zastosować w praktyce. Najbardziej podobają mi się działy: Mały odkrywca i Wielcy ludzie, materiały z tych działów wykorzystałam już w całości w pracy z moją grupą i czekam na nowości.

Anita Skowron
Jest to strona na której znajduję to co potrzebuję dla moich dzieci które są w różnym wieku. Dla trzyletniej Córci kolorowanki, dla sześcioletniej Dorotki literki pod wieloma "postaciami", no i dla dziewięcioletniego Synka ortografia{najbardziej przypadły mu do gustu zabawne i łatwe do zapamiętania wiersze).Podoba mi się również to że sugestie i opinie mają wpływ na to jak rozwija się ta strona.

Anna Walewska
Pani Jolanto,

Bardzo lubię ten serwis. Ćwiczenia „serwuję” moim dzieciom. Córka bazowała na nich w przedszkolu i teraz w szkole. Syn dopiero zaczyna. Bardzo lubimy opowiadania. Czytamy je na dobranoc. Z zapartym tchem czytaliśmy Korę, zaśmiewając się do łez. Kofenek był bardzo przyjacielski. Opowiadania edukacyjne zmuszały nas do dyskusji. Z kart pracy korzystamy na bieżąco. Dzieci lubią matematykę i ćwiczenia językowe. Chętnie rozwiązują zadania np. u lekarza czy w podróży. Córka zabrała nawet zadania do szkoły. Twierdząc, że jak się nudzi na lekcji, to parę zadań pozwala przeczekać do przerwy. (...) Z niecierpliwością czekamy na dalsze historyjki, bajki, quizy i zadania.

Joanna Miłek
Dzięki Państwa stronce, mój synek bardzo chętnie wykonuje wszystkie ćwiczenia- wręcz pyta; mamo kiedy pogramy na superkid??? Uwielbia gry online a także chętnie rozwiązuje zadania i ćwiczenia, które mu wydrukuję. Jestem świadoma, że to dzięki waszej stronce, mój synek idąc do 1 klasy zna wszystkie liczby i litery i coraz lepiej zaczyna czytać i liczyć. Naprawdę z waszą stronką jest super zabawa, przyjemne z pożytecznym. Dodatkowo rytuałem stało się u nas zaglądanie na Superkid przed każdymi Świętami i tym podobnymi- robimy ozdoby i wyszukujemy propozycje przez was wskazywane. (...) Polecam każdemu tą stronkę, ponieważ za tak niewiele, możemy dostać od Was tak DUŻO. Naprawdę jest to skarbnica wiedzy i różnych ćwiczeń. POPROSTU SUPER!!! Uwielbiamy waszą stronkę i wiem, że będę przedłużać abonament przez wiele lat, ponieważ dorasta moja córeczka i pewnie za niedługą chwilkę będę mogła z nią pracować dzięki waszej stronie. Nie znalazłam żadnej strony w Internecie, która dawałaby tyle różnych informacji, porad, ćwiczeń z tak różnych dziedzin. Dzięki Wam nie trzeba kupować: książek, płyt, kolorowanek i wiele innych pomocy do pracy z dziećmi. Jesteście świetni.

Kochamy Cię SUPERKID!!!

Kasia Borecka
Jestem nauczycielką, ale też zapaloną internetową turystką.
Podróżując po internecie w poszukiwaniu ciekawych, dydaktycznych stron natrafiłam, zupełnie przez przypadek, na fascynujace miejsce czyli Superkid. Było zachęcające i intrygujące.
Postanowiłam zwiedzić je dokładniej. Im dalej zapuszczałam sie w uliczki tego miasta, tym robiło się ciekawiej.
Znalazłam dom Chopina, pracownię Marii Skłodowskiej-Curie i zamek Mieszka I.
W tych miejscach podobało mi się najbardziej . Nad morzem zatopiłam sie w ortograficzny piasek. Na łące odnalazłam matematyczne rośliny i ziółka. Odnalazłam sporo nowoczesnych galerii sztuki, w których samemu można pobawić się w artystę. Moja klasowa grupka zakochała się w Kofenku. Uwielbiali quizy, łamanie głowy, ćwiczenia matematyczne i różnorodne testy .
Bardzo dużo już zobaczyłam, a jeszcze mnóstwo do odkrycia.
Tak naprawdę, można tu znaleźć dokładnie to, czego się szukało.
Superkid to miejsce do którego z przyjemnością wracam.
To miejsce, które rewelacyjnie dopasowuje sie do moich potrzeb, bardzo ułatwia i uatrakcyjnia pracę z dziećmi.

Joanna Urban
Witam serdecznie Pani Jolanto!

Tak się składa, że roczny abonament wykupiłam już po raz drugi. Jestem mamą trójki wspaniałych dzieciaczków, a także nauczycielką (pedagogika wczesnoszkolna i język angielski) i od ponad roku gorącą wielbicielką strony SuperKid! Materiały, które tu znalazłam niejednokrotnie pomogły mi urozmaicić zajęcia lekcyjne, jak również pomóc uczniom z różnymi problemami w nauce. Moja najmłodsza pociecha (9 -letnia Oleńka) jest zafascynowana brzmieniem języka hiszpańskiego i od kiedy 'ruszyliście' z lekcjami uczymy się razem z SuperKid'em. Jesteście FANTASTYCZNI!!!!
Pani oraz całemu zespołowi redagującemu życzę wielu kolejnych pomyślnych przedsięwzięć i dużo radości i satysfakcji z tego, co już udało się Wam dokonać. Pozrawiam serdecznie

Joanna Wachowska
Jestem wdzięczna za taką stronę, za wspaniałe ćwiczenia, pomysły, z których mogę korzystać. Tyle pracy mniej. Jeśli możecie jeszcze podrzucić więcej propozycji ćwiczeń dla klas II, III...to chętnie skorzystam. Dzięki za stronę i kawał dobrej roboty.

Zosia Wiekierak
Z pomocy udostępnianych przez portal Superkid korzystam już ponad rok. Jestem nauczycielem terapeutą. Do tej pory pracowałam na Waszych kartach pracy z dziećmi ze szkoły masowej. Dzięki nim zyskałam dużo, dużo czasu, ponieważ mogłam śiągać "gotowce". Najczęściej wykorzystywałam karty pracy z ortografii, gramatyki i matematyki.
Superpomysłem okazała się moim zdaniem seria KALENDARIUM i WAŻNE POSTACIE. Te treści starałam się przemycić dzieciakom podczas zajęć świetlicowych. (...)
Gratuluję pomysłu i pewnie jak wszyscy, którzy korzystają z portalu z niecierpliwością oczekuję na nowości wrześniowe.

Anna Franus
Witam twórców serwisu SuperKid! Chciałabym wyrazić swoją opinię o Waszym dziele. Jestem mamą ośmioletniej Basi i czteroletniego Tomka. Od dłuższego czasu korzystam z Waszego serwisu niemal codziennie. Podoba mi się w nim to, że jest przejrzysty w swej budowie, łatwo znaleźć w nim to, co trzeba. Nawet Basia, gdy chce, sama może bez problemu poszukać sobie materiałów do zabawy bądź ćwiczeń.
W serwisie znajduję także materiały dla siebie, artykuły dotyczące dzieci i ich wychowania, które nieraz otwierają mi oczy na różne problemy bądź inspirują do działania na wielu polach - osobistym, rodzinnym, edukacyjnym...

Katarzyna Gowin z Żywca
Szanowna Pani Jolu!

Chcialam Pani bardzo serdecznie podziekowac za cala strone. Wspaniale pomysly, duza pomoc dla nauczycieli takich jak ja, ktora pracuje w polonijnej szkole w Chicago gdzie jest bardzo trudno o dostep do konkretnych pomocy dla dzieci, ktore j.polski maja jako drugi. Dzieki Pani wspanialemu Elementarzowi moje dzieciaki sa zadowolone bo i maja literki do poznania oraz wspaniale malowanki. Z niecierpliwoscia oczekuje dalszego ciagu literek od R. Jest Pani wspaniala osoba. Pozdrawiam pania i caly zespol.

Jadwiga z Chicago
Szukałam dla mojej 4-letniej córki stron do nauki literek i tak znalazłam strony SuperKid. Znalazłam coś więcej niż tylko materiały do pracy. Strony gdzie każdy rodzic znajdzie informacje na temat rozwoju intelektualnego oraz tematy do rozmów z dziećmi. Tematy, które pomagają nie tylko w edukacji, ale przede wszystkim wspierają w trudnym procesie wychowawczym, w rozwoju inteligencji emocjonalnej. Wasz serwis uczy rodziców jak nie błądzić w procesie wychowania młodego człowieka, a także jak rozwijać jego potencjał intelektualny.
Podoba mi się, że mogę także wyrazić tu swoje zdanie, zgłosić uwagi które na pewno nie zostaną bez odzewu. SuperKid jest pełne wiedzy i życia, refleksji, wsparcia w trudnych chwilach. Z Wami każdy dzień jest ciekawą przygodą w świcie nauki i zabawy.
Pozdrawiam gorąco cały Wasz Zespół i życzę dalszych sukcesów

Marzena Łakota
Jestem nauczycielem specjalnym. Jak wiadomo w mojej profesji dopasowuje się program do szczególnych potrzeba każdego z dzieci. Nie napotkałam dotychczas podręcznika spełniającego choć połowę indywidualnych potrzeb moich podopiecznych. Dzięki Waszemu serwisowi jestem w stanie pracować na różnorodnych kartach pracy w podobnym temacie, a o różnym stopniu trudności. Moim dzieciakom podobają się Wasze karty, kolorowanki, łamigłówki itp.
W dodatku jestem dumną mamą pięciolatka. Uwielbiam razem z nim poznawać świat. Widzę jak wiele daje mu to radości. Jestem wdzięczna wszystkim pracownikom serwisu. Dzięki Wam mam jeszcze większą satysfakcję z wykonywanego zawodu.

Katarzyna Sadoch
Nie spotkałam w życiu swoim
nic lepszego, Mili moi
-tyle zabaw, mnóstwo frajdy-
jak na stronie Joli Gajdy.
Żeby ktoś z zapałem takim
chciał nauczać nam Dzieciaki?! (...)

Ćwiczeń znajdziesz całą masę
i zabawisz nimi klasę,
a jak klasy nie masz, w domu
usiądź z dzieckiem po kryjomu,
albo wcale się nie chowaj,
nie rozboli innych głowa,
za to zdziwią się szalenie,
gdy zobaczą pokolenie,
które trzaska łamigłówki,
rebusiki i krzyżówki,
dla którego czy mnożenie,
czy to nawet też dzielenie
nie stanowi już trudności,
za to radość zawsze gości,
bo jak się nie cieszyć skoro
teraz szkoła nie jest zmorą.
Polski jest łatwiejszy nawet.
Zadań z niego, co ciekawe,
jest na SuperKid bez liku
i obywa się bez krzyku. (...)


Monika Winiarczyk
Pani Jolu!

Jestem babcią wspaniałego urwisa, który właśnie kończy pierwszą klasę. Na portal weszłam przypadkowo i znalazłam tam wiele ciekawości. Poleciłam ten adres mojej córce, by wspólnie z synkiem odkrywali nowości serwisu Superkid. Wnuczek skorzystał z pomocy w nauce języka niemieckiego. którego uczy się w szkole. W dzisiejszej dobie komputeryzacji nie można odrzucić tego sposobu edukacji. Także nauka innych języków to ogromny krok naprzód. Bardzo przystępny i ciekawy sposób przekazu skłania mnie do pogratulowania pomysłodawcom.

Zdzisława Pryszczewska
Moje dziewczynki są zachwycone wspaniałymi opowiadaniami, wierszykami oraz pomocami z matematyki, ortografii oraz języków obcych. Młodsza pociecha bardzo często prosi o wydrukowanie kolejnych obrazków do kolorowania. Obie lubią kiedy czytam im na dobranoc jakieś opowiadania z Państwa serwisu (obie bardzo przeżywały przygody KOFENKA i KORY).
Dla mnie osobiście niesamowitą pomocą są materiały z matematyki i języka polskiego. Starsza córeczka jest już prawdziwą uczennicą i jak to z uczniami przeważnie bywa są tematy które bardziej ją interesują a do innych w ogóle nie ma "głowy". Bardzo często brakowało mi pomysłów jak wytłumaczyć córce pewne zagadnienia, które dla nas dorosłych wydają się być czasem oczywiste. Serwis SUPERKID jest niesamowitą skarbnicą po którą sięgam zarówno wtedy kiedy potrzebuję pewnej konkretnej pomocy, jak również wówczas gdy moje dzieci potrzebują zwykłej rozrywki.

Agnieszka Bonter
Jako matka i nauczycielka często korzystam z Waszych stron dotyczących rozwoju emocjonalnego. Porady i ćwiczenia naprawdę działają. Fantastyczny tytuł – „Ważniejsze niż szkoła” przykuł moją uwagę, gdy szukałam pomocy i znalazłam ją właśnie tam.

Dorota Iwanejko
(...)Serwis jest imponującą skarbnicą wiedzy. Korzystamy z niego w zależności od potrzeb i niemalże z każdego bloku tematycznego. Dla córki jest nieocenioną pomocą w rozszerzaniu przerabianego w szkole materiału i pogłębianiu wiedzy, a dla mnie … spokojnym snem. Obserwuję jak chętnie sięga po materiały, jak zagłębia się w literaturze publikowanych opowiadań. Dzięki kartom jestem w stanie zweryfikować jej pracę i postępy w zagadnieniach z którymi ma problemy.

Monika Żerańska, mama 8-letniej Julki
Pragnę podziękować Pani za maile dotyczące nowości w serwisie SuperKid.pl. Przede wszystkim jestem wdzięczna za wierszyki i rymowanki dla najmłodszych umieszczone na pani stronie. Od dwóch tygodni czerpię radość z bycia Mamą Juliuszka. Syn uwielbia słuchać tych wierszyków i rymowanek. A ja uczę się ich pilnie. Są niezastąpione podczas usypiania, karmienia. Syn wsłuchuje się w nie, a ja - dzięki nim - nawiązuję tę bezcenną więź z Dzieckiem. Jeszcze raz dziękuję i gratuluję pomysłu na wspaniałą stronę. Została mi ona polecona przez Tatę 2 dziewczynek, a teraz sama polecam Pani serwis.

Hania W.
Chciałam sie podzielic radością z faktu, iż za waszym pośrednictwem mogę za pomocą zabawy sprawdzić umiejętności mojego dziecka. Chodzi mi głównie o zadania dla uczniów 1-3 na podstwaie bajek. Myślę że jest to doskonały sposób aby spędzić z dzieckiem miło i pożytecznie czas. Chciałabym dostawać więcej takich ćwiczeń. Polecam wszystkim ten rodzaj zabawy.
Pozdrawiam

Renata S.
(...) Pamiętam ,gdy pierwszy raz do was zajrzałam nie mogłam odejść od komputera ,siedziałam jak zaczarowana otwierając liczne zakładki i nawet nie spostrzegłam jak zaczął się kolejny dzień, a ja musiałam iść do pracy. Nie omieszkałam podzielić się wówczas swoim odkryciem( serwisu Superkid) w pracy i w ten oto sposób kilka moich koleżanek dołączyło do grona Waszych wielkich fanów. Wasza stronka jest takim pożytecznym złodziejaszkiem czasu , jest po prostu fantastyczna!!!!!!!!!!!!

Małgorzata Wąsik- nauczycielka
witam wszystkich:)

jestem uczennicą 1 kl. gimnazjum... j.angielski mam pierwszy rok... dzięki tej stronce mogłam odrobić lekcje... jest tu wiele informacji jak dla osób, które nigdy nie uczyły się tego języka... SUUUPER POMYSŁ :))
Pozdrawiam:)

Sylwia
Superkid to najwspanialszy portal dla rodziców, dzieci i nauczycieli. (...) Pracując z dziećmi potrzebuję wielu ciekawych zadań, aby sprostać ich oczekiwaniom, na szczęście znalazłam je u was. Bardzo Wam dziękuję za tak przyjazne materiały dla każdego dziecka, bo tu można znaleźć naprawdę bardzo dużo. Mówią, że jeszcze się taki nie urodził, aby wszystkim dogodził, ale Wy jesteście na jak najlepszej drodze, aby trzeba było zmienić to staropolskie powiedzenie.

Agnieszka Baczyńska
Jestem zszokowana każdym artykułem! Urodziłam córeczkę (drugie dziecko) w wieku 42 lat.Czytałam wiele artykułów na temat wychowywania i nauki dzieci, ale tutaj znalazłam wiele odpowiedzi na moje pytania oraz porad .Uczymy się razem angielskiego, chociaż Karolinka nie chciała początkowo tego robić.Teraz sama łaknie wiedzy.Prosiłam ją żeby zapamiętywala słówka ponieważ ja muszę też się nauczyć tego języka, żeby było mi łatwiej przy komputerze. A dorośli muszą chodzić na kursy i placić za to. Więc Karolinka zostala moją nauczycielką j.angielskiego i tym sposobem świetnie sobie radzi. Rady odnośnie wychowania dziecka są wspaniałe.

Izabela
Jestem nauczycielem przyrody oraz nauczania indywidualnego w Szkole Podstawowej a Wasz serwis bardzo pomaga mi w codziennej pracy z moimi uczniami. Wszystkie propozycje, które znajduję w Superkid są bardzo profesjonalne i ciekawe-każdy może znaleźć tu coś dla siebie. Odkąd zostałam Waszym abonentem prawie codziennie korzystam z zamieszczonych materiałów.
Jako wychowawca chętnie sięgałam do opowiadań edukacyjnych i słowniczka emocji, które pomagały mi w prowadzeniu godziny wychowawczej.(...)
Bardzo ułatwiliście mi w tym roku robienie gazetek klasowych. Ciekawosti z "Kalendarium", kilka wierszyków, opowiadanie, czy kolorowanki i tablica w sali była uaktualniana, kolorowa i przyciągała uwagę innych.(...)
Jako koordynator Szkoły Promującej Zdrowie często zaglądałam do działu Bezpieczeństwo i zdrowie, a tu czekało na mnie dużo wierszyków, ilustracji, czy np.: bardzo fajne książeczki o owocach i warzywach do wykonania przez dzieci w ramach utrwalenia wiadomości. (...)
Z wielką radością polecam Wasz serwis moim koleżankom z pracy oraz rodzicom, którzy chcą naukę połączyć z zabawą oraz pozytywnie wpływać na rozwój emocjonalny i intelektualny swoich dzieci a Superkid im to zapewni.(...)

Iwona Karpicka
Jak zwykle z wielką ciekawością zaczęłam przeglądać przesłane przez Panią nowości i jak zwykle nie rozczarowałam się, a wręcz przeciwnie jestem zachwycona Państwa propozycjami. Zastanawiam się jak Pani to robi, że ilekroś zastanawiam się nad pomocami w nauczaniu dla moich dziewczynek przesyła mi Pani to czego akurat potrzebuję. Bardzo serdecznie dziękuję!!!!

Agnieszka B.
Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka. - Jan Paweł II

Jako nauczycielka, z siedmioletnim stażem pracy w przedszkolu, chciałam podziękować Redakcji strony SUPERKID za troskę o rozwój dziecka. Znalazłam waszą stronę przypadkowo gdy zajmowałam sie dziećmi mówiącymi po angielsku. Szukałam w internecie pomocy i znalazłam na waszej stronie pomoc dla dzieci i siebie. Piosenki i wierszyki po angielsku łatwo się przyswoiły. Osobiście jestem zachwycona pomysłami, zaangażowaniem, twórczością i szeroko rozumianą troską o dziecko. Cieszy mnie bardzo, że tu mogę znaleźć wiele pomocy w rozwijaniu patriotyzmu u dzieci. Czekałam długo na taką stronę gdzie Można znaleźć wszystko czego potrzebuję dla własnej wiedzy i dla dzieci.
Z całego serca życzę Wam powodzenia i dalszych pomysłów.

Blanka Baranowska
Pani Jolanto!

Bardzo dziękuję za wszystkie porady. Jestem nauczycielem - uczę w szkole specjalnej, wykonywałam Pani ćwiczenia z "moimi" uczniami - bardzo im się podobały. Dziękuję za pomoc w tym roku szkolnym.
Pozdrawiam

Małgośka
Jestem nauczycielką nauczania początkowego. Na stronę SuperKid trafiłam jakiś czas temu przypadkiem szukając pomocy do swojej pracy. Byłam mile zaskoczona tym, że w jednym miejscu jest tak dużo super kart pracy. Mam w klasie kilku uczniów z trudnościami w nauce i prowadzę również zespół wyrównawczy. Muszę prowadzić pracę na poziomach i codziennie potrzebuję kart pracy dla dzieci, które mają trudności z rozpoznawaniem liter, liczeniem itp., dlatego często zaglądam na Waszą stronę. To dla mnie duża pomoc. Zawsze cieszę się z nowości. Zwłaszcza wtedy, gdzy zamieszczacie podobne zadania, ale na dwóch poziomach. Jeśli mogłabym o coś poprosić, to o zamieszczanie więcej pomocy dla dzieci z trudnościami w nauce czytania.
Podobają mi się Wasze ćwiczenia ortograficzne. Świetne są również kolorowanki i zadania tematyczne, związane z różnymi świętami. Z nich również chętnie korzystam.

Anna Tesarewicz
Miniony rok to wiele wartościowych, bezcennych i bardzo potrzebnych nam wszystkim wiadomości, które Pani nam przekazała. Ja mogę powiedzieć, że Pani artykuły były dla mnie inspiracją i pokazały wiele ciekawych, mądrych rozwiązań w temacie - dziecko i jego rozwoj. Angielski dla dzieci jest na bardzo wysokim poziomie, uczą się nie tylko dzieci, ale i dorosli, ja i moja mama, która ma już prawnuki. I bardzo sobie chwali i ceni wszystkie materiały które tutaj znajduje.
Pani Jolu, wykonała Pani wspaniałą pracę! Gratuluję!

Krystyna S.
Bardzo dziękuję za istnienie Pani serwisu. Pani porady są SUPER. Podziwiam Pani zapał, profesjonalizm i wysoką jakość materiałów. Pozdrawiam

Romuald N.
Jestem mamą 2 dzieci Natalii - 9 lat i Kuby 4 lata. Serwis jest skarbnicą wiedzy i przeróżnych materiałów pomocnych w życiu codziennym. Z serwisu korzystam dość często. Podobają mi się wszelkie materiały dla dzieci szkolnych. Zawsze po otrzymaniu maila z newsami drukuję je i przekazuje moim dzieciom. Córa bierze wydruki do szkoły i wspólnie z dziećmi rozwiązują krzyżówki, które uwielbia, a także inne zadania z języka polskiego i matematyki. Dla młodszego syna na topie są kolorowanki. Korzystam również z zadań dla przedszkolaków. Są one opracowane odpowiednio dla dzieci w tym wieku, rozwiązanie ich sprawia mojemu dziecku dużo radości i satysfakcji. (...)
Jestem pełna podziwu za taką świetną stronę. Ciekawe pomysły, artykuły. Materiały są atrakcyjne, czytelne i porządnie opracowane.

Anna Jabłońska
W tej chwili jestem wychowawczynią klasy pierwszej kształcenia zintegrowanego. Trafiłam na ćwiczenia matematyczne na redagowanej przez panią stronie, zabieram więc moich wychowanków do pracowni komputerowej i w bardzo ciekawy i interesujący dla 8-latka sposób robię sprawdziany np.tabliczki mnożenia. Dzieci dobrze sie bawią, z wypiekami na twarzy i jęzorami na wierzchu liczą 2x3. Zaciekawiły mnie materiały na stronie, więc chciałam więcej. Artykuły zawierają prawdę i tylko prawdę. Wierszyki dla mamy już właczyłam do scenariusza. Pozdrawiam jako mama i jako wychowawczyni.

Kaśka K.
Jestem mamą czwórki dzieci i od zeszłego roku zaczęliśmy edukację domową naszego najstarszego syna, w tym roku dołączy do niego następny ;) Dzieci są w wieku 7; 5,5 i 4 lata, (i jeszcze 4 miesiące, ale on jeszcze nie korzysta z Superkid). Jestem zachwycona serwisem. Dla każdego z dzieci mogę znaleźć coś interesującego. Najczęściej korzystam z kart pracy dla przedszkolaków i szlaczków i angielskiego. 4-letnia córeczka uwielbia książeczki ze słowkami i cieszę się, że są w różnych językach. Bardzo lubię sekcję "Ważniejsze niż szkoła", artykuły i ćwiczenia z zakresu inteligencji emocjonalnej wiele mi uświadamieją. Szkoda, że w temacje inteligencji finansowej nic więcej się nie dzieje :( Dzieciom podobały się też opowiadania o sławnych ludziach. A Kora i Kofenek stali się towarzyszami ich zabaw.
Podoba mi się, że w Superkid można zlaleźć tak różnorodne materiały. Wszystko jest ciekawie napisane, ładne ilustracje i wybierając jakiś temat mam i tekst i kolorowankę i jeszcze czasami test. Tak trzymać!

Anna Jamro
"Picture Dictionary For Kids" jest fantastyczną stroną. Przepiękne obrazki i przepiękny głos P. Joli przyciągają uwagę dziecka. Mój wnuczek chociaż jeszcze troszkę za malutki, "podjął naukę angielskiego" świetnie się bawiąc. Dziekuję serdecznie za tą piękną pracę! Czekamy na więcej w tym temacie i pozdrawiamy P. Jolę

Krystyna i mój wnuczek Kevin.
Dostęp do serwisu superkid to prezent od mojego starszego syna Piotra (20 lat). Wykupił abonament dla mnie i dla młodszego brata Pawła (4 lata). Od 4 lat mieszkamy w Irlandii i Piotr uznał, że dzięki Wam możemy pomóc Pawłowi rozwijać się. W Polsce 15 lat pracowałam w przedszkolu jako nauczycielka i zanim Piotrek dokonał zakupu zapytał o moją opinię,"czy warto?". Gdy przejrzałam serwis oświadczyłam, że właśnie tego potrzebowałam, tutaj na obczyźnie, aby wspierać rozwój Pawełka. I tak zostałam abonentem serwisu SUPERKID. (...)
Bardzo dziękuję że jesteście!

Beata Albrecht
Jestem Ojcem trzech dziewczynek - Oli (3latka), Eli (4latka) i Ali (8lat). Muszę przyznać, że rola samotnego Ojca była dla mnie czymś tak przerażającym, że na początku nie wiedziałem co mam ze sobą zrobić. Bałem się własnych Córek (co gorsza - nie żartuję ;)). Do czasu. Szukając informacji na temat wychowywania dzieci na youtube i innych portalach, wśród strasznie chaotycznych i mało czytelnych dla mężczyzny materiałów, natrafiłem na Pani wykłady, a potem na Pani stronę. To było objawienie. Dzięki Pani zrozumiałem i nauczyłem się wielu rzeczy. Superkid.pl jest naprawdę świetną stroną - spośród innych wyróżnia się przejrzystością, mnogością artykułów i wskazówek dla Rodziców. I te wierszyki dla dzieci - genialne. To niezwykłe, że wszystkie trzy dziewczynki mogą z tego serwisu korzystać ucząc się chociażby angielskiego tak profesjonalnie jak na programach dla dzieci na komputer i bawić przy zadaniach na motywach bajek - Ola i Ela ciągle proszą o drukowanie tych zadań, a Ala powtarza: "Kiedyś chciałabym tak pięknie rysować jak ta Pani od Jasia i Małgosi". Ja również muszę przyznać, iż wśród tych agresywnych pokemonów czy japońskich bajeczek, wszystkie kolorowanki na Pani stronie są niezwykle ciepłe. Sam wychowałem się na Rumcajsie ;).
Właśnie dlatego chciałbym pogratulować przede wszyskim Pani, że postanowiła Pani ze swoim darem stworzyć ten portal i współpracować z tak zdolnymi Ludźmi. Naprawdę dziękuję - zarówno Pani, jak i Pani całemu Zespołowi!
Z wyrazami Szacunku,

Wojciech P. - Tata trzech Cór.
Ogromnie się cieszę, że serwis SuperKid istnieje i tak naprawdę każdy ma do niego dostęp! :) Jestem nauczycielką kształcenia zintegrowanego i nie wyobrażam sobie przygotowywania do zajęć bez wejścia na Waszą stronę … za każdym razem znajdę coś, co mogę wykorzystać czy to na zajęciach czy podczas spotkań z rodzicami (tzw. wywiadówki) ! (...)
Kochani dziękuję za wszystko co nam - abonentom -dajecie! Właśnie dla takich chwil korzystam z Waszego serwisu SuperKid – bo chcę, żeby wszyscy moi uczniowie byli "Super Dzieciakami".

Dorota Drążek
Dziękuję za część serwisu poświęconą językowi angielskiemu. Byłoby fajnie rozwinąć jej zakres, rzadko się spotyka tak mądrze i prosto, a zarazem ciekawie dla dzieci, ułożone ćwiczenia.

Ela z Krakowa
Super strona. Jest nie tylko dla dzieci. Jestem już babcią ale dopiero teraz postanowiłam uczyć się angielskiego. Dla mnie ta strona jest bardzo przydatna. Szczególnie wymowa słów. Uczę się razem z wnuczką. Razem też śpiewamy piosenki. Jest fajnie i nikt się nawet ze mnie nie śmieje, że się zabrałam teraz za naukę języka angielskiego.

Barbara Z.
Pani Jolu!

Jestem pod wrażeniem!!! Pracuję już 25 lat i uzbierałam już nie mały bagaż pomocy. Jednak z niecierpliwością wypatruję nowości z SUPERKID, bo wszystko jest najnowsze i ...SUPER!!! Bardzo dziękuję!

Danuta M.
(...)Dlaczego lubię Waszą stronę??? Jest przejrzysta, czytelna, wszystko dobrze posegregowane. Dużo nowości, materiałów z różnych dziedzin - dla każdego coś dobrego. Ogromnym plusem są maile od Was, które informują mnie na bieżąco o wszystkim. Zadania są bardzo rzeczowe, krótkie na temat. Dobrze wyjaśnione. W zasadzie jesteście jedyną stroną internetową, z której korzystam i która jest godna polecenia.(...)

Magda Wera
Pozostaję pod wrażeniem prowadzonej przez Pani strony. A mój typ to "List od pingwina". Dlaczego? Otóż mój 4-miesięczny Synek uwielbia słuchać wierszyków, rymowanek i piosenek. Dlatego ja chętnie się ich uczę, by przekazać je Julkowi. Chcę bowiem zapewnić dziecku dobry start - Pani mi tu zadanie ułatwia. DZIĘKUJĘ i proszę o więcej.

Hania W.
Szanowna Pani,

Bardzo dziekuje za pomoc, wspolpraca z panstwem naprawde sprawia rodosc, mysle ze moim uczniom rowniez, pozdrawiam serdecznie

Monika A. Wisniewska nauczyciel j. polskiego na obczyznie :)
W serwisie SuperKid najbardziej lubię to, że materiały uszeregowane są czytelnym, przystępnym sposobem. Według określonego tematu, czy hasła można odnaleźć pomoce zarówno do szkoły jak i do pracy w domu. Dzieci z chęcią rozwiązują zamieszczone materiały, są zadowolone z takiej formy uatrakcyjniania zajęć, a dla mnie jako początkującego nauczyciela jest to ogromne ułatwienie. (...)
Najczęściej korzystam z wszelkiego rodzaju łamigłówek. Są to świetne materiały pozwalające dzieciakom rozbudzić swoją aktywność poza podręcznikiem, a jednak na papierze. Dzieciaki je uwielbiają, a ja w serwisie mogę według tematyki znaleźć odpowiednie.

Żaneta Tomczak
Z serwisu "Superkid" korzystam już drugi rok. Jestem nauczycielką edukacji wszczesnoszkolnej z długim stażem i bardzo sobie cenię materiały, które trafiają na tę stronę.
Różnorodność tematyczna jest tak duża, że zawsze znajduję dla moich uczniów coś, co pomaga im w nauce, bawi, a także wychowuje - niezależnie od wieku. W tamtym roku pracowały na nich trzecioklasiści, w tym pierwszaki.
Ważne jest też to, że materiały posiadają różny stopień trudności, ponieważ w ten sposób mogę indywidualizować proces nauczania, dobierając rzeczy odpowiednio do poziomu możliwości poszczególnych uczniów.
Zawsze na bieżąco mam "pod ręką" propozycje na różne okazje.
Dzieci bardzo chętnie pracują, mając wydrukowane karty Superkid. Z resztą same tego pilnują, aby leżało w klasie coś wydrukowane "na zapas". Często podczas przerw same wybierają sobie, co im opdowiada i uzupełniają. Obowiązkowo muszą leżeć "dyżurne" kolorowanki.
Praktycznie codziennie sprawdzam na stronie serwisu co znalazło się nowego lub z czego jeszcze nie korzystałam.

Bardzo dziękuję. Jestem od Was uzleżnionia i nie wyobrażam sobie pracy bez SuperKida. Jesteście rewelacyjni. Pozdrawiam
Julita Olszewska
Dziekuję za wspólne spędzanie czasu z waszą stroną i wszystkim co na niej mogliśmy z moim synem spotkać. Polecam Waszą stronę innym rodzicom dla ich dzieci.

Anna Sobczak z synem Adamem
Jestem Nauczycielem Wychowania Przedszkolnego i Edukacji Wczesnoszkolnej oraz Sztuki w kl.4-6. (...)
Zdecydowałem się na korzystanie z Państwa serwisu z kilku względów: (...)
Mogę wzbogacać roczny program nauczania tworząc w ten sposób spersonalizowany tryb pracy dla każdego ucznia.
Świetnie pogrupowane materiały skracają czas szukania ich we własnych zakresie. (...)
Doceniam elastyczność i otwartość na zmiany w serwisie oraz możliwość wpływu na rozwój portalu.
Jako Nauczyciel Prowadzący uznałem, że Wasz serwis jest dla "kopalnią wiedzy" dla uczniów jak i nauczycieli.

Michał Chojnacki
Dzień dobry, jestem mamą 8-letniej Oliwi.Chcę Wam bardzo podziękować za wspaniałą stronkę.Zawitałam przez przypadek i zosataję :-).Miałam problem nauczyć córkę literowania alfabetu po angielsku jak równiez słowa, dzięki Wam to się udało. Życzę dalszych sukcesów i czekam na nowinki.

Pozdrawiamy Agata z Oliwią :)
Droga Redakcjo SuperKid!

Bardzo dziękuję za pomoc w uatrakcyjnianiu materiału nauczania, który wykorzystuję w codziennej pracy z dziećmi w szkole. Jesteście dla mnie inspiracją i dlatego poleciłam Was moim koleżankom z pracy, które też zaczęły korzystać z tej strony. Tak trzymać! Pozdrawiam!

Joanna D.
Witam serdecznie i przesyłam swoją opinię na temat Waszego serwisu. Mam nadzieję, że nie będzie Państwu przeszkadzała forma tej opinii :)

SuperKid to świetna sprawa,
to nauka i zabawa.

Synek mój to przedszkolaczek,
wcześniej maruda i trochę płaczek.
Lecz odkąd poznał Wasze kolorowanki,
to spędza przy nich całe poranki.

Polubił też szlaczki no i cyferki,
na pamięć poznał wszystkie literki.
Dzięki wierszykom pokochał rym,
a i w puzzelkach też wiedzie prym.

Mój drugi synek, to uczeń już,
nie umiał mnożyć, dzielić - ni rusz!
Gdy poznał Wasze z mnożeniem zabawy,
to i w dzieleniu szybko nabrał wprawy.

Angielskie słówka - też trudna sprawa,
ale nie wtedy gdy jest na to rada:
zatem czytamy, mówimy, śpiewamy
i namawiamy też inne mamy.

Bo dla naszych pociech jakby wprost stworzona jest www.superkid.pl- najlepsza w internecie strona! :))

Margareta Leszczyńska
Pani Jolanto

chciałabym Pani bardzo serdecznie podziękować za przygotowanie pomocy na zajęcia z maluchami o prawach dziecka. Wszystko wykorzystałam. Dzieci, dzięki obrazkom - kolorowankom myślę, ze wiele zrozumiały.
Jeszcze raz dziękuję (...).

Iwona Hałuszczak
Witam

Jestem bardzo wdzięczna za karty pracy o lesie - przyrodzie leśnej, wykonane na moją prośbę. Bardzo ciekawe, zróżnicowane zadania zawierające obszerną wiedzę dały moim uczniom możliwość aktywnego uczestniczenia w zajęciach pozalekcyjnych. Chętnie i samodzielnie wykonywali zadania, czuli, że nikt ich nie zmusza. Dzięki kartom pracy poznali wiele tajników przyrody leśnej. Obecnie przygotowujemy inscenizację o lesie, która będzie podsumowaniem zajęć. Jeszcze raz dziękuję, ponieważ nie tylko uczniowie skorzystali, ale również moja paca była lżejsza.
Pozdrawiam serdecznie

Danuta Mazur
Witam wieczorowa porą!

właśnie dokonałam rejestracji w serwisie.Przeglądając jego zasoby popadałam co chwilę w zachwyt! Jako że mieszkam w Liverpoolu będę polecać tutaj wszystkim znajomym tak wspaniały serwis! A i nie omieszkam napomknąć o nim w Polsce :)

Anna S.
Uwielbiam Wasz serwis, głównie za to, że jest pełen wspaniałych materiałów dla dzieci. Jestem mamą trójki dzieci, 5 latka i 3,5 latki oraz 7 tygodniowej Tosi, często korzystam z kart zamieszczonych w serwisie, a z uwagi na to iż moje dzieci jeszcze małe, mam nadzieję zostać z Wami na dłużej.
Antoś (5 lat), jest fanem matematyki, dzięki Waszej stronie i arkuszom z matematyki stworzyłam dla niego książkę do nauki matematyki dostosowaną do jego możliwości, zadania ułożyłam stopniując trudność, dzięki temu synek nauczył się dodawania i odejmowania w zakresie do 10 bardzo szybko. Książeczkę mimo, że jest już wypełniona nadal trzyma i wraca do niej.
Klara (3,5 roku) bardzo lubi rozwiązywać łamigłówki zamieszczone w dziale dla przedszkolaków, też zrobiłam jej książeczkę z takimi łamigłówkami, z czego bardzo się cieszyła. Dodatkowo też bardzo jej się spodobała możliwość stworzenia własnej książeczki z wierszykiem i obrazkami do kolorowania (czyli Moje książeczki). (...)
Bardzo lubię korzystać z Waszego serwisu, ponieważ zadania na kartach są bardzo profesjonalnie ,ale też i ładnie opracowane. Bardzo ładna grafika, zróżnicowany poziom trudności, bardzo dobry opis zadań w tytułach, to cechy które bardzo cenię.

Agnieszka Makowczyńska
Witam Pani Jolanto,

dziękuję serdecznie za tak szybka odpowiedz. Oczywiscie miala Pani racje dzis jest juz wszystko dobrze moj abonament zostal aktywowany i moge korzystac z serwisu. Przy okazji chcialabym podziekowac za wpaniala prace i znakomte materialy, ktore znajduja sie na Pani stornie. Jednym slowem jest po prostu swietna.

Beata K. (mama i nauczycielka)
Witam!

Jak wszyscy, którzy korzystają z Waszej strony, jestem nią zachwycona. Materiały, które proponujecie są solidnie opracowane, atrakcyjne i czytelne. Dzieci chętnie korzystają z ćwiczeń przez Was przygotowanych. Wspaniałe jest, że przy nauce języka zadbano o wymowę, którą dziecko może ćwiczyć z lektorem. Kochani zróbcie taką stronę dla dzieci nieco starszych /4-ta,5,6 klasa?/,a może rozbudujecie tą:). Dziękuję za pełen profesjonalizm i poważne podejście do tematu. Pozdrawiam

Dorota N.
Przyznaję, że Wasza oferta edukacyjna jest naprawdę bogata, widać też szczere zainteresowanie młodym pokoleniem, co jest naprawdę ujmujące. Portal jest czytelny i łatwy w obsłudze. Świetne są również ćwiczenia z różnych dziedzin (matematyka, ortografia, języki obce) zarówno on line jak i do wydruku. Trzymajcie tak dalej. Wszystkiego dobrego życzymy całemu zespołowi.

Krzysztof i Konstancja Sury
Witam serdecznie!

Jestem bardzo szczęśliwa, że istnieje taka strona jak SuperKid! Jestem młodą nauczycielką wciąż poszukującą ciekawych materiałów do zajęć i właśnie na Pani stronie znalazłam wiele interesujących rzeczy. Do tej pory przemierzałam cały internet i przerabiałam angielsko-, czy hiszpańskojęzyczne karty pracy... teraz mogę odetchnąć UFF... Dziękuję bardzo za Pani pomysły i pomoc. Pozdrawiam i pędzę szukać czegoś dla moich czterolatków ;)

Marzena
Słów mi brakuje by wyrazić moje zadowolenie. Od września w mojej klasie pojawiły się pierwszaczki. Wasza strona to super pomoc. Dzieciaki aż piszczą z radości kiedy przynoszę nowe ćwiczenia do rozwiązania, kolorowanki itp. Z otwartymi buziami słuchają opowiadań i z wielką ochotą zabierają się do kolorowania obrazków. W dobie reformy jesteście poprostu niezastąpieni, a mój warsztat pracy jest wzbogacony o pełnowartościowe materiały.Przyznać muszę że obawiałam się września,ale to już minęło. Wielkie dzięki.

Ewelina P.
Pragnę podziękować Państwu za ten cudowny serwis który stworzyliście. Natrafiłam na niego przypadkiem, gdy zaczęłam szukać materiałów do pracy z moim synkiem Adamem. Adam ma prawie 8 lat kończy niebawem 1 klasę. Ponieważ program pierwszej klasy podstawowej został tak okrojony, nad czym bardzo ubolewam, szukałam we własnym zakresie materiałów, które pomogłyby w rozwoju mojego dziecka. Adam jest bardzo zdolnym dzieckiem – choć zmaga się z problemami logopedycznymi jeszcze. (...)
Dzięki Waszemu serwisowi mogłam go odpowiednio zmotywować – podawałam mu coraz to bardziej rozszerzone materiały – zaczęłam od tych na jego poziome po te z zakresu klasy drugiej, ortografię, mnożenie, dzielenie. (...)
Adaś chętnie rozwiązuje zadania, które mu drukuję, a rozwiązując te trudne zadania chwali się by nazywać go Teraz SUPERKIDEM !!!

Justyna Górnaś
(...) Poza tym muszę bardzo podziękować za cały trud jaki Pani wkłada we wszystkie prezentowane tu prace. Materiały dostępne na Pani stronie bardzo mi pomogły w pracy dydaktyczno-wyrównawczej i terapii pedagogicznej. Uczniowie są zachwyceni taką formą nauki jaką Pani w swoich pracach proponuje, czyli łączenia nauki z przyjemnością i dobrą zabawą. Pomimo, że pracuje tylko z uczniami gimnazjum specjalnego, a adresatami Pani prac są uczniowie klas młodszych to jednak różnorodność i kreatywność materiału dydaktycznego Pani prac świetnie się także sprawdza na zajęciach z uczniami klas starszych ;) Za co jeszcze raz bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam ;)

Maja B.
Jestem mamą dwóch chłopców (18 m-cy i 7,5 lat) oraz nauczycielką w szkole średniej. Całkiem niedawno odkryłam Pani stronę.Muszę przyznać, że jestem nią zachwycona. Zakupiłam Pani e-booki i uważam, że naprawdę warto było zainwestować te parę złotych, aby dowiedzieć się tak wielu rzeczy o wychowywaniu dzieci. Czytałam różne książki na ten temat, ale były raczej jednostronne,ukierunkowane na konkretne problemy, a autorzy nie używali tak prostego i przekonywującego języka. Bardzo dziękuję za ogrom pracy, którą Pani włożyła i sposób, w jaki robi to Pani nadal (mam na myśli bloga).

Katarzyna M. ze Śląska