Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Rekrutacja - Rysownik - Przykładowe zlecenia

Drogi Rysowniku / Droga Rysowniczko,

myślisz o podjęciu współpracy z naszym serwisem? Jeśli tak, jesteś w dobrym miejscu :).
Poniżej znajdziesz przykładowe zlecenia, które czekają na nowego wykonawcę. Przy każdym zleceniu podajemy linki do niezbędnych informacji i materiałów. Opisy do zleceń w załącznikach nie są pisane specjalnie dla celów rekrutacji. Są to rzeczywiste zlecenia - z "roboczego frontu pracy" - i w takiej formie będziesz je otrzymywać od pracownika biurowego po podpisaniu z nami umowy.

Jeśli sądzisz, że tego typu praca to coś dla Ciebie, wybierz z poniższej listy zadanie (jedno lub więcej), przygotuj obrazek/obrazki wg wytycznych i prześlij nam je (w formacie .jpg) mailem na adres: praca@superkid.pl.

W temacie maila zapisz: "Prace rysownika (imię i nazwisko)".
Pozwoli to na szybsze identyfikowanie nadesłanych maili.

W treści maila podaj:
- które zadanie lub zadania wybrałeś(-aś)
- jak wyceniasz swoją pracę (cena brutto za każdy obrazek, a jeśli dana grafika jest w wersji bc i kol - to łączna cena za parę).

Jeśli wolisz skorzystać z FTP i przerzucić pliki na serwer, w mailu (o tytule i treści jak wyżej) zgłoś chęć przekazania plików w takiej formie. Wówczas przekażemy niezbędne dane.

Na prace (z wyceną) czekamy do 15 lutego br. Na podstawie otrzymanych próbek wybierzemy 1-3 osoby do współpracy. Odpowiedź (pozytywną lub odmowną) przekażemy najdalej do 21 lutego br. W serwisie zostaną wykorzystane rysunki wyłącznie tych osób, z którymi podpiszemy umowę (o dzieło).

Zadanie nr 1

Obrazek przeznaczony do słowniczka obrazkowego z języka angielskiego.

Poziom wiekowy odbiorcy: 5-8 lat

Treść obrazka:
scenka sytuacyjna według zadanego tematu (Supermarket). Na rysunku należy zawrzeć (w naturalnym otoczeniu) 8 elementów wymienionych na liście.

W załączniku znajdziesz opis zadania. Udostępniamy też arkusze pokazujące, jak taki słowniczek obrazkowy wygląda, gdy jest już gotowy. Wszelkie napisy, słowa, stopkę, nagłówek naniesie pracownik w biurze. Twoim zadaniem jest przygotować wyłącznie sam obrazek.

Parametry obrazka: 2480 x 3508 px, orientacja pozioma, wersja bc i kol

Lokalizacja projektu w serwisie:
Plansze - Język angielski (Słowniczek obrazkowy)
 
Zadanie nr 2

Kolorowanka edukacyjna do jednego z odcinków opowiadania historycznego.

Opowiadanie jest o tym, jak dwaj chłopcy podróżują w czasie, trafiając w różne okresy historyczne. Kolorowanka pokazuje jedynie aspekt historyczny, pomija chłopców. Osoba z biura zlecająca zadanie precyzuje, co kolorowanka ma przedstawiać i pomaga rysownikowi znaleźć materiały źródłowe (patrz: załącznik).

Poziom wiekowy odbiorcy: 7-9 lat

Treść obrazka:
kolorowanka przedstawiająca motyw historyczny opisany w zleceniu (Jadwiga Andegaweńska).

Poniżej znajdziesz załącznik z opisem motywu, odcinek opowiadania, którego ten motyw dotyczy oraz załączniki pokazujące, jak było to dotąd realizowane (opowiadanie + kolorowanki).

Parametry obrazka: 2480 x 3508 px, orientacja dowolna, wersja bc

Lokalizacja projektu w serwisie:
"Łobuziaki" - Opowiadanie historyczne w odcinkach
 
Zadanie nr 3

Kolorowanka w oparciu o treść wiersza dla dzieci.

Poziom wiekowy odbiorcy: 4-7 lat

Treść obrazka:
scenka powinna nawiązywać do treści wiersza. W przypadku tego zlecenia jest to wiersz "Nie ma to jak starszy brat".

Poniżej znajdziesz załącznik z treścią wiersza oraz przykładowy inny projekt istniejący już w serwisie (kolorowanka do innego wiersza).

Parametry obrazka: 2480 x 3508 px, orientacja dowolna, wersja bc

Lokalizacja projektu w serwisie:
Wiersze dla dzieci
 
Zadanie nr 4

Obrazek przeznaczony do ćwiczenia logopedycznego "Powiedz i znajdź".

Poziom wiekowy odbiorcy: 5-8 lat

Treść obrazka:
scenka sytuacyjna według opisu w załączniku plus elementy do odszukania (umieszczone pod scenką). Na rysunku powinny się znaleźć wszystkie elementy wymienione na liście. Tematyka tego konkretnego motywu: Piłka nożna.

Poniżej znajdziesz załącznik z opisem zadania i listą elementów oraz załączniki pokazujące, jak tego typu projekt wygląda, gdy jest już gotowy. Wszelki napisy, słowa, stopkę, nagłówek naniesie pracownik w biurze. Twoim zadaniem jest jedynie przygotować sam obrazek (scenka plus elementy do odszukania).

Parametry obrazka: 2480 x 3508 px, orientacja pozioma, wersja bc i kol

Lokalizacja projektu w serwisie:
Ćwiczenia logopedyczne
 
Zadanie nr 5

Obrazek przeznaczony do łamigłówki przyrodniczej dla uczniów starszych, przygotowywanej z okazji Światowego Dnia Oceanu.

Poziom wiekowy odbiorcy: 10-12 lat

Treść obrazka:
realistyczna scenka zgodnie z wytycznymi w opisie zlecenia.

Poniżej znajdziesz załącznik z wytycznymi oraz załączniki pokazujące, jak tego typu obrazki są wykorzystywane w naszych łamigłówkach.

Parametry obrazka: 1100 x 1100 px, wersja bc i kol

Lokalizacja projektu w serwisie:
Łamigłówki kl. 4-5