Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

ZWIERZĘ MIESIĄCA

Ten dział stworzyliśmy dla miłośników przyrody. Znajdują się w nim informacje na temat zwierząt z całego świata, w tym także z Polski - dzikich i udomowionych. W łamigłówkach staramy się pokazać różnorodność gatunkową fauny oraz opisać ciekawe zachowania i przystosowania zwierząt. Zwracamy również uwagę na związek człowieka z tymi fascynującymi organizmami.

Materiały adresowane są do dzieci w różnym wieku, a treści w nich zawarte uczą, bawią oraz pozwalają ćwiczyć rozmaite umiejętności. Każda sekcja poświęcona jest jednemu wybranemu zwierzęciu, a materiały w niej są odpowiednio pogrupowane według poziomu trudności - znajdziesz tam ćwiczenia dla przedszkolaków, dla dzieci uczących się pisać i czytać oraz dla uczniów klas 2-4. Linki są ułożone według kolejności alfabetycznej nazw zwierząt.

Jeśli brakuje Ci tutaj jakiegoś zwierzęcia, napisz do nas :).

Zwierzę miesiąca
 
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.