Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Pomocne dla użytkownika

Zachęcamy do tego, by w początkowej fazie korzystania z serwisu często zaglądać na tę stronę. Znajdziesz tu wiele przydatnych wskazówek.

Sekcja Jak to znaleźć podpowie Ci, jak śledzić nowości i odnajdywać materiały o konkretnej tematyce. Zanim zapoznasz się w pełni ze strukturą serwisu, warto te miejsca przejrzeć i potem korzystać z nich często.

Sekcja Jak to zrobić podpowie Ci, jak zarządzać swoim kontem użytkownika, począwszy od jego założenia, opłacenia abonamentu aż na usunięciu skończywszy :). Odpowie również na najczęstsze pytania użytkowników.

Ostatnia sekcja - Dla szkół i placówek - to wskazówki dla użytkowników konta grupowego. Będziemy pokazywać krok po kroku, jak korzystać z różnych funkcji na takim koncie.

Jeśli nie znajdziesz tu wskazówek, których szukasz, napisz do nas.

SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.