Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Uzupełnianki online

uzupełnianki online

Uzupełnianki to inaczej teksty z lukami. Dziecko samodzielnie wpisuje brakujące litery lub słowa - tak, by całość była poprawna językowo i merytorycznie.

Proponujemy tu uzupełnianki różnego rodzaju. Są wśród nich uzupełnianki ortograficzne, w których zadaniem ucznia jest wpisać brakujące ortogramy. Czytanki uzupełnianki to teksty na poziomie kl. 1-3, w których trzeba dobrać słowa odpowiednio do kontekstu. Uzupełnianki dla Mistrzów Słowa mają podobny charakter, ale tu trzeba się dodatkowo wykazać dobrą znajomością słownictwa z wielu dziedzin. Uzupełnianki z zakresu biologii, geografii i historii są przeznaczone dla uczniów klas 4-5.

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn

Zobacz również:

Wesołej zabawy!

SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.