Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Zapis na biuletyn

Zapisz się na darmowy biuletyn wysyłany przez nasz serwis dwa razy w miesiącu.
Biuletyn informuje o nowościach w SuperKid i nie zawiera żadnych reklam.

Sprawdź, jak wyglądają nasze biuletyny.

Korzyści z otrzymywania biuletynu

  • dowiesz się o publikacji nowych materiałów edukacyjnych dla dzieci. Poinformujemy Cię o ostatnio dodanych kolorowankach, łamigłówkach, ćwiczeniach, lekcjach z języków obcych, wierszykach, bajkach i opowiadaniach edukacyjnych oraz o wszystkich innych nowościach na stronie,
  • nasz serwis, ze względu na olbrzymią ilość materiałów, ma bardzo rozbudowaną strukturę. W biuletynie wskazujemy użytkownikom ciekawe zakątki, które umknęły ich uwadze. Można powiedzieć, że bierzemy Cię za rękę i prowadzimy w niezbadane obszary serwisu :)
  • będziesz informowany o najnowszych materiałach dla rodziców: wpisach na blogu redakcyjnym, artykułach oraz darmowych filmikach edukacyjnych dla dzieci i rodziców,
  • otrzymasz informację o naszych promocjach, a także akcjachkonkursach z nagrodami dla dzieci, w których Twoje dziecko będzie mogło wziąć udział.

W trakcie roku szkolnego w SuperKid codziennie pojawiają się jakieś nowości - w skali tygodnia i miesiąca jest ich już takie mnóstwo, że nie będziesz w stanie tego śledzić tradycyjną metodą :) Otrzymując darmowy biuletyn będziesz zawsze na bieżąco ze wszystkimi nowościami.

Za każdym razem otrzymasz nową dawkę informacji i motywacji do tego,
by być jeszcze lepszym rodzicem :) .

WAŻNE: Dane subskrybentów naszego serwisu nie są NIGDY udostępniane lub przekazywane osobom trzecim.

Upewnij się, że wpisujesz PRAWIDŁOWY ADRES MAILOWY. W przeciwnym wypadku nie dotrze do Ciebie mail z linkiem aktywującym subskrypcję.