Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Ćwiczenia - POŁĄCZ KROPKI

O ten rodzaj ćwiczenia było sporo próśb i choć pojawiają się u nas takie arkusze w innych działach (np. łamigłówkach tematycznych dla dzieci czy kartach pracy dla przedszkolaków), to jednak stworzyliśmy także oddzielną, dodatkową sekcję tylko na ten typ ćwiczeń, by zaspokoić pragnienia naszych użytkowników :).

Chodzi mianowicie o łączenie kropek. Dla najmłodszych dzieciaczków będziemy przygotowywać proste, wykropkowane rysunki bez żadnych oznaczeń, gdzie zadaniem dziecka będzie połączyć kropki linią w jeden, spójny rysunek. Dla dzieci nieco starszych będą oznaczenia cyferkowe i literkowe, trzeba więc będzie wykazać się znajomością cyfr i liter oraz ich kolejności.

Stopniowo będziemy dodawać nowe arkusze i motywy.

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.