Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Ćwiczenia dla dzieci

W tym dziale znajdziesz przeróżne zadania dla przedszkolaków. Twoje dziecko będzie miało okazję potrenować pamięć, spostrzegawczość, logiczne myślenie, koncentrację i wiele innych umiejętności. Znajdziesz tu przede wszystkim zadania do wydruku, ale nie tylko.

Ostatnia pozycja na liście to ćwiczenia na ekranie. W przypadku tych łamigłówek, najlepiej usiąść przed komputerem, wziąć dziecko na kolana i rozwiązać zadania wspólnie - to znaczy dziecko rozwiązuje, a Ty patrzysz na nie z podziwem i uznaniem dla jego bystrego umysłu ;). Są to ćwiczenia planszowe, które NIE wymagają udziału myszki czy klawiatury. Jeśli szukasz interaktywnych ćwiczeń online, zajrzyj do naszej Strefy Online.

Życzymy przyjemnej zabawy :).

W tej sekcji są dostępne następujące materiały:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.