Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Dla przedszkolaka

Edukacja w przedszkolu to bardzo ważny etap nauki dzieci, gdyż w tym czasie dziecko zdobywa swoją pierwszą wiedzę o świecie, utrwala pierwsze nawyki, kształtuje w sobie postawy, które w przyszłości zadecydują o jego życiowych sukcesach i porażkach. Przygotowanie dobrych ćwiczeń dla przedszkolaków bywa dość pracochłonne, wymaga nieco kreatywności i umiejętności spojrzenia na świat oczami dzieci. No i wymaga dużej liczby odpowiednich obrazków, wspomagających proces nauki małego dziecka.

Chcemy Wam pomóc w tym zadaniu - przygotowaliśmy olbrzymi zasób ćwiczeń dla najmłodszych. W większości są to ćwiczenia dla dzieci do wydruku, ponieważ kilkulatek nie powinien spędzać zbyt dużo czasu przed komputerem. Znajdziesz tu przeróżne materiały edukacyjne dla przedszkolaków: rymowanki, kolorowanki, łamigłówki, ćwiczenia, karty pracy, szlaczki. Wszystkie pomoce dydaktyczne można wykorzystywać zarówno w przedszkolu, jak i w domu. Wybierz interesującą cię kategorię.

Sprawdź też materiały dla przedszkolaków w dziale Młody odkrywca:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.