Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

Na skróty:

Wspieramy:

Matematyka dla dzieci

W naszym serwisie, pełnym edukacyjnych różności dla dzieci, nie mogło oczywiście zabraknąć matematyki :). Znajdziesz tu dziesiątki ćwiczeń do druku i online - ćwiczeń, które sprawią, że nauka matematyki stanie się dla dziecka przyjemnością. Ćwiczenia obejmują materiał klas 1-3 szkoły podstawowej.

zadania matematyczne dla dzieci

Dział zawiera ćwiczenia ułożone tematycznie - są zadania na poszczególne działania matematyczne: dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie, podzielone według poziomów trudności. Uczymy wykonywać łatwe działania w pamięci i trudne pisemnie. Są też zadania ćwiczące umiejętność obliczeń zegarowych, kalendarzowych, obliczeń wykorzystujących jednostki miar, zadania uczące posługiwania się osią liczbową, grafami i wiele, wiele innych. Najbardziej lubiane przez dzieci są nasze wesołe kolorowanki matematyczne.

Twoje dziecko szybko polubi matematykę i nawet nie zauważysz,
gdy zacznie Cię prosić o więcej ćwiczeń :)

W tej chwili dostępne są następujące sekcje:

Wiele zadań z matematyki znajdziesz również
w naszym dziale Karty pracy ucznia.

Wesołej zabawy!

SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.