Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Ćwiczenia logopedyczne

Prawidłowa wymowa jest bardzo ważna. Wpływa nie tylko na efektywność komunikacji, ale i na umiejętności czytania, pisania i wiele innych. Im wcześniej zaczniemy pracować z dzieckiem nad prawidłową realizacją głosek, tym szybsze osiągniemy efekty. Pamiętajmy jednak o tym, żeby nie ćwiczyć na własną rękę. Mowa powinna być usprawniana pod okiem specjalisty. Jeśli masz wątpliwość, czy Twoje dziecko poprawnie realizuje głoski, skontaktuj się z logopedą!

logopedia

Chcąc pomóc Ci w doborze ćwiczeń, przygotowaliśmy zestawy zadań i podzieliliśmy je ze względu na rodzaje głosek. W większości są to ćwiczenia dla dzieci do wydruku, ponieważ kilkulatek nie powinien spędzać zbyt dużo czasu przed komputerem.

Znajdziecie tu przeróżne materiały logopedyczne dla swoich pociech: rymowanki, kolorowanki, łamigłówki, gry planszowe, puzzle, karty pracy. Wszystkie pomoce dydaktyczne można wykorzystywać zarówno w gabinecie, przedszkolu, jak i w domu (pod kierunkiem logopedy).

Wybierz interesującą Cię kategorię.

Zapoznaj się także z artykułami dla rodziców:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.