Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Poznajemy zawody

kucharz

Dzieci bardzo wcześnie zaczynają się zastanawiać, kim chciałyby zostać, gdy dorosną. Im są starsze, tym to pytanie staje się poważniejsze, bo przecież od tego zależy, które zainteresowania będą rozwijać i jaki kierunek kształcenia wybiorą.

Chcielibyśmy pomóc dzieciom poruszać się w gąszczu nazw różnych profesji i stąd pomysł na ten dział. Stopniowo będą pojawiać się artykuły poświęcone kolejnym zawodom. Będą im towarzyszyć ćwiczenia, które nie tylko pozwolą utrwalić zdobytą wiedzę, ale też dadzą możliwość rozwijania swoich umiejętności językowych i nie tylko.

Ponieważ sekcję tę otwieramy w październiku, kiedy to obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, zaczynamy od zawodu nauczyciela. Wkrótce pojawią się kolejne profesje.

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.