Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

Na skróty:

Wspieramy:

Hiszpański dla dzieci

Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej nauki j.hiszpańskiego. Jest to trzeci język najpowszechniej używany na kuli ziemskiej, więc na pewno warto go poznać. Jest też jednym z oficjalnych języków Unii Europejskiej. Przyda się zarówno na wycieczce do Hiszpanii, jak i na wyprawie do niemal wszystkich krajów kontynentu amerykańskiego. Naszym lekcjom będzie towarzyszyć superkidowy ludek Pedro w charakterystycznym stroju meksykańskim.

Słowniczek podzielony jest na kategorie tematyczne, których liczba będzie się systematycznie powiększać. Podobnie jak i w pozostałych językach w naszym serwisie, zamieszczamy na każdej stronie słowniczka obrazkowego ścieżki dźwiękowe. Każdy temat zostanie też zaopatrzony w serię ćwiczeń online i do wydruku. Projekt jest cały czas rozwijany - do słowniczka będą dodawane kolejne tematy i ćwiczenia.

Potraktuj naukę z dzieckiem jak wesołą zabawę - tylko wtedy nauka będzie skuteczna i nawet nie zauważysz, gdy dziecko zacznie operować językiem obcym lepiej od Ciebie :).

Posłuchaj przywitania:

¡Hola a todos! Bienvenidos al viaje por el mundo de la lengua española, una lengua llena de risas y alegría, suave y melódica, pero también fuerte y fascinante. Animaos y aprended con nosotros... ¡Nos vemos en España!

"Cześć wszystkim! Witajcie na wycieczce po krainie języka hiszpańskiego, języka pełnego śmiechu i radości, łagodnego i melodyjnego, a zarazem silnego i fascynującego. Odwagi, uczcie się z nami! Do zobaczenia w Hiszpanii!"

Wybierz kategorię tematyczną:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn