Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Hiszpański dla dzieci

Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej nauki j.hiszpańskiego. Jest to trzeci język najpowszechniej używany na kuli ziemskiej, więc na pewno warto go poznać. Jest też jednym z oficjalnych języków Unii Europejskiej. Przyda się zarówno na wycieczce do Hiszpanii, jak i na wyprawie do niemal wszystkich krajów kontynentu amerykańskiego. Naszym lekcjom będzie towarzyszyć superkidowy ludek Pedro w charakterystycznym stroju meksykańskim.

Słowniczek podzielony jest na kategorie tematyczne, których liczba będzie się systematycznie powiększać. Podobnie jak i w pozostałych językach w naszym serwisie, zamieszczamy na każdej stronie słowniczka obrazkowego ścieżki dźwiękowe. Każdy temat zostanie też zaopatrzony w serię ćwiczeń online i do wydruku. Projekt jest cały czas rozwijany - do słowniczka będą dodawane kolejne tematy i ćwiczenia.

Potraktuj naukę z dzieckiem jak wesołą zabawę - tylko wtedy nauka będzie skuteczna i nawet nie zauważysz, gdy dziecko zacznie operować językiem obcym lepiej od Ciebie :).

Posłuchaj przywitania:

¡Hola a todos! Bienvenidos al viaje por el mundo de la lengua española, una lengua llena de risas y alegría, suave y melódica, pero también fuerte y fascinante. Animaos y aprended con nosotros... ¡Nos vemos en España!

"Cześć wszystkim! Witajcie na wycieczce po krainie języka hiszpańskiego, języka pełnego śmiechu i radości, łagodnego i melodyjnego, a zarazem silnego i fascynującego. Odwagi, uczcie się z nami! Do zobaczenia w Hiszpanii!"

Wybierz kategorię tematyczną:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn