Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Nauki przyrodnicze

W tej części serwisu oferujemy pomoce dydaktyczne z zakresu biologii, geografii, fizyki i chemii. Znajdziesz tu zarówno zadania będące wstępem do przyrody dla dziesięciolatków, jak i ćwiczenia o bardziej szczegółowej treści – dla dzieci starszych.

Materiałów nie dzielimy na kategorie wiekowe czy klasy, ponieważ mogą one być realizowane na różnych etapach edukacji dziecka - przykładowo, pewne zagadnienia chemiczne omawia się już w klasie 4, mimo że chemia jako przedmiot w szkole wchodzi do programu nauczania znacznie później. Ponadto chcemy, by serwis uniezależnił się od zmian w podstawie programowej, które wprowadzają sporo niepotrzebnego chaosu.
Naszym celem jest przede wszystkim dostarczać rzetelną wiedzę i ciekawe materiały, pomocne w zdobywaniu i utrwalaniu nowych informacji. Chcemy rozwijać ciekawość poznawczą ucznia oraz pogłębiać jego świadomość zachodzących w świecie zjawisk.

Dlatego opracowywane przez nas zagadnienia są ułożone według tematyki – dzięki temu łatwo znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Systematycznie dodajemy nowe zestawy ćwiczeń.

SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.