Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Moje książeczki

W tym dziale oferujemy książeczki do samodzielnego wykonania przez dziecko. Książeczki będą o tematyce różnej - czasem będzie to książeczka z wierszykiem lub krótką historyjką, czasem książeczka przybliżająca dziecku jakąś dziedzinę wiedzy, planujemy też książeczki do j. angielskiego i innych języków obcych.

Twoim zadaniem będzie wydrukować dziecku wszystkie kartki z wybranej książeczki, a następnie pomóc maluchowi kartki pociąć i przewiązać tasiemką - jest to  naprawdę łatwe, ale na wszelki wypadek przygotowaliśmy dokładną instrukcję krok po kroku. Każda książeczka zawiera rysunki przeznaczone do kolorowania, dlatego wszystkie książeczki są w wersji czarno-białej. Po pokolorowaniu rysunków przez dziecko książeczka nabierze barw :)

Do przygotowania książeczki potrzebne są jedynie: drukarka (do wydrukowania arkuszy), nożyczki i kawałek wstążeczki, tasiemki lub włóczki. Pomocny będzie również dziurkacz.

Począwszy od roku szkolnego 2023/2024 będziemy stopniowo dodawać nowe wersje książeczek (jeden tytuł miesięcznie)
i będą one w tytule oznaczone: (N).

W tej sekcji dostępne są następujące materiały:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.