Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

Na skróty:

Wspieramy:

Materiały obrazkowe

W tym dziale znajdziesz pomoce dydaktyczne w formie obrazków różnego rodzaju i na różne tematy. Obrazki można wykorzystywać do rozmaitych zabaw edukacyjnych, a także wspomagająco przy ćwiczeniach językowych - zarówno w języku rodzimym, jak i w językach obcych.

kwiaty jesienne

Dział ten był i jest rozwijany w oparciu o sugestie zgłoszone przez użytkowników. Najpierw powstały memorki do wydruku, potem plansze edukacyjne - na poziomie zarówno przedszkolnym, jak i szkolnym. Pojawiła się też prośba o memorki w większym rozmiarze, co zaowocowało powstaniem nowej sekcji - Memorki XL.

Mamy nadzieję, że wszystkie te materiały okażą się dużą pomocą przy edukowaniu Waszych pociech :).

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.