Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

Na skróty:

Wspieramy:

Polski jako język obcy

Witamy wszystkie rodziny mieszkające poza granicami naszego kraju. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy dział do nauki języka polskiego. Nauka polskiego to prawdziwe wyzwanie dla wszystkich małych i dużych super-dzieciaków :) Wierzymy, że z naszą niewielką pomocą dzieci świetnie sobie poradzą.

Znajdziesz tu kilka typów materiałów: sekcja słowniczkowa (nauka słówek), sekcja komiksów (proste scenki + zestawy ćwiczeń), sekcja ćwiczeń komunikacyjnych (wypowiadanie się na różne tematy) oraz ćwiczenia online (utrwalanie słownictwa). Słowniczek podzielony jest na kategorie tematyczne. Podobnie jak i w pozostałych językach w naszym serwisie, zamieszczamy na każdej stronie słowniczka obrazkowego ścieżki dźwiękowe. Każdy temat zostanie też zaopatrzony w serię ćwiczeń online i do wydruku. Projekt jest cały czas rozwijany - stopniowo będziemy dodawać kolejne tematy i ćwiczenia.

Potraktuj naukę z dzieckiem jak wesołą zabawę - tylko wtedy nauka będzie skuteczna i nawet nie zauważysz, gdy dziecko zacznie operować językiem polskim lepiej od Ciebie :)

Wybierz kategorię tematyczną:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn