Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Inne głoski

W tej sekcji znajdziesz ćwiczenia dla dzieci, które potrzebują wsparcia w usprawnianiu wymowy wybranych głosek. Wśród nich będą: P, B, T, D, F i W. Zamieściliśmy również zadania, które kształtują umiejętność różnicowania tych głosek.

logopedia - inne głoski

Zaproponowane przez nas arkusze, oprócz tego, że ułatwią Wam ćwiczenie poprawnej wymowy, dostarczą też rozrywki, rozwiną słownictwo oraz pozwolą poszerzyć wiedzę o świecie.

Pamiętaj, ćwiczenie poprawnej wymowy wymaga pracy pod okiem specjalisty. Jeśli chcesz pomóc swojemu dziecku, udaj się do logopedy i z jego pomocą pokonajcie wszystkie trudności!

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.