Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Scenki edukacyjne

scenka edukacyjny 

Materiały gromadzone na tej stronie będą przydatne podczas poruszania z dzieckiem ważnych dla niego zagadnień - pomogą wyjaśnić dzięcięce emocje lub kwestie związane ze zdrowiem, dobrymi obyczajami i kulturalnym zachowaniem.

Forma krótkich scenek sprawi, że dziecku będzie łatwiej zrozumieć omawiane problemy. Ich prostota to celowy zabieg z naszej strony - dzięki temu dziecko nie będzie rozpraszane przez zbędne efekty i skupi się bezpośrednio na przekazie. Co więcej, każdy filmik składa się z dwóch części: prezentacji kontekstu sytuacyjnego i komentarza słownego do sytuacji. Taki podział pozwoli przejść gładko i przyjemnie od obejrzenia scenek do ich omówienia.

Pod każdym filmikiem będą dostępne do pobrania arkusze ćwiczeń do wydruku, które można wykorzystać podczas omawiania obejrzanej scenki.

Jest to nowa sekcja w naszym serwisie i mamy nadzieję, że spodoba się i dzieciom, i ich opiekunom :).

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.