Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Francuski dla dzieci

Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej nauki języka francuskiego. Francuski to język o bardzo bogatej tradycji, kiedyś jego biegła znajomość była obowiązkowa dla wszystkich ludzi zamożnych i wykształconych. Dziś stracił on nieco na znaczeniu, ale nadal jest używany na wielu kontynentach - w Europie, Ameryce Północnej, Afryce, także w Azji, w dawnych koloniach francuskich. U nas, w nauce będzie Wam towarzyszył dzielny muszkieter -  Atos  :).

Potraktuj naukę z dzieckiem jak wesołą zabawę - tylko wtedy nauka będzie skuteczna i nawet nie zauważysz, gdy dziecko zacznie operować językiem obcym lepiej od Ciebie :)

Posłuchaj przywitania:

Au début, ils étaient trois: Athos, Porthos et Aramis, les trois mousquetaires du roi Louis XIII, les amis de d’Artagnan, le quatrième… Aujourd’hui l’un d’eux vous invite à suivre des leçons de français :)
Bonjour, Patrick… salut, Jean-Paul… ça va, Catherine? Voilà la plus belle langue du monde – la langue française! Regarde bien, écoute, répète, parle et chante avec nous! Ce n’est pas difficile et c’est tellement beau! Bon courage et bonne chance!

Na początku było ich trzech: Atos,Portos i Aramis – trzej muszkieterowie króla Ludwika XIII, następnie dołączył do nich d’Artagnan… Dziś jeden z nich zaprasza Was do udziału w lekcjach języka francuskiego :)
Dzień dobry, Patryku… cześć Janie-Pawle… co u Ciebie, Kasiu? Tak brzmi najpiękniejszy język świata – język francuski! Obserwuj uważnie, słuchaj, powtarzaj, mów i śpiewaj razem z nami! Ten język nie jest trudny i tak pięknie brzmi! Odwagi! Powodzenia!

Wybierz kategorię tematyczną:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn