Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Nauka czytania

Nauka czytania może być naprawdę fascynującą przygodą, o ile tylko pokażemy dziecku, ile radości przynosi budowanie wyrazów z liter, składanie wyrazów w zdania, nie mówiąc już o czytaniu książeczek - opowiadań, wierszy czy bajek. Od postawy rodzica wiele zależy - od jego cierpliwości, pomysłowości a także nastroju, jaki stwarza wokół dziecka w procesie nauki.

My postaramy się tę naukę umilić, proponując różnorodne rodzaje ćwiczeń, które będą stanowiły dobry trening w nabywaniu umiejętności czytania. Dzięki ćwiczeniom dziecko będzie czytać coraz płynniej i swobodniej.

Znajdziesz tu linki do sekcji z ćwiczeniami do wydruku
oraz - niżej - do rozmaitych gier online.

Dział będzie stale rozwijany, więc zaglądaj tu często :)

Zobacz także:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn