Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Włoski dla dzieci

Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej nauki języka włoskiego. Włoski to język o charakterystycznym brzmieniu - juz samo jego słuchanie sprawia, że stajemy się bardziej energiczni i pełni życia. Włosi są niezwykle żywiołowi i na pewno warto poznać ich język, żeby czasem posłuchać, o czym tak żywo dyskutują ;). Naszym lekcjom będzie towarzyszył superkidowy ludek Riccardo - fan włoskiego futbolu :).

Potraktuj naukę z dzieckiem jak wesołą zabawę - tylko wtedy nauka będzie skuteczna i nawet nie zauważysz, gdy dziecko zacznie operować językiem obcym lepiej od Ciebie :)

Posłuchaj przywitania:

Benvenuti, cari piccolissimi allievi,
Vi invitiamo tutti a studiare una lingua nuova, una lingua bellissima – la lingua italiana. Una volta incominciato, lo studio della lingua italiana vi dara una bellissima possibilita di parlare la lingua del paese dell’Italia, la lingua piena di sole, di musica, una lingua armoniosa, fantastica…
Allora … buongiorno a tutti …

Witajcie drodzy, mali uczniowie,
Zapraszamy Was wszystkich do nauki nowego języka – języka włoskiego. Jeśli zaczniecie się uczyć, będziecie mówić pięknym językiem, którym posługują się mieszkańcy Włoch. Jest to język pełen słońca i muzyki, pieknie brzmi i jest fantastyczny.
Witamy Was wszystkich …

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn