Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Jak to znaleźć?

Serwis zawiera olbrzymią ilość pomocy dydaktycznych i jego zasoby nieustannie rosną.

Jest więc dla nas sprawą priorytetową, by jak najbardziej ułatwić Ci wyszukanie w gąszczu materiałów tego, czego potrzebujesz.

Menu boczne oraz szczegółowy podział dostępnych ćwiczeń i tekstów nie zawsze są wystarczające, ponieważ większość materiałów dotyczy jednocześnie wielu zagadnień i integruje wiedzę i umiejętności z wielu dziedzin.

Dlatego w tej sekcji znajdziesz narzędzia stworzone specjalnie po to, by ułatwić i przyspieszyć wyszukiwanie materiałów. W miarę rozwoju serwisu będziemy te narzędzia udoskonalać, a także tworzyć nowe.

Jeśli mimo wszystko będzie Ci trudno coś znaleźć, śmiało do nas pisz. Chętnie Ci pomożemy i wskażemy strony, gdzie znajdziesz to, czego szukasz. Jeśli się okaże, że takich materiałów w SuperKid jeszcze nie mamy, a są one zgodne z misją i profilem serwisu, to wpiszemy Twoje sugestie na listę projektów do wykonania.

Aby do nas napisać, użyj formularza kontaktowego.