Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Rosyjski dla dzieci

Zapraszamy dzieci do wspólnej nauki j. rosyjskiego. Z rosyjskim dzieci nie mają na co dzień tak dużo styczności, jak z językiem angielskim, dlatego nauka tego języka okaże się na pewno ciekawą przygodą :) Tym bardziej, że rosyjskie litery są przecież zupełnie inne! Specjalnie dla tych z Was, którzy nie czują się kompetentni, by uczyć dziecko prawidłowej wymowy rosyjskiej, zamieszczamy na każdej stronie słowniczka obrazkowego ścieżki dźwiękowe.

Słowniczek podzielony jest na kategorie tematyczne, których liczba będzie się systematycznie powiększać. Każdy temat w słowniczku zostanie zaopatrzony w serię ćwiczeń online i do wydruku. Projekt jest cały czas rozwijany - do słowniczka będą dodawane kolejne tematy i ćwiczenia.

Potraktuj naukę z dzieckiem jak wesołą zabawę - tylko wtedy nauka będzie skuteczna i nawet nie zauważysz, gdy dziecko zacznie operować językiem obcym lepiej od Ciebie :)

Skorzystaj z praktycznego narzędzia do tworzenia własnych arkuszy:
Generator do nauki pisania w j. rosyjskim // Opis funkcji

Wybierz kategorię tematyczną:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn