Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Rosyjski dla dzieci

Zapraszamy dzieci do wspólnej nauki j. rosyjskiego. Z rosyjskim dzieci nie mają na co dzień tak dużo styczności, jak z językiem angielskim, dlatego nauka tego języka okaże się na pewno ciekawą przygodą :). Tym bardziej, że rosyjskie litery są przecież zupełnie inne!

W tej sekcji znajdziesz ułożone tematycznie słówka z wymową wraz z ćwiczeniami do wydruku, wierszyki z polskim tłumaczeniem oraz piosenki. Planujemy rozbudować dział o kolejne obszary. Nowością, którą chcemy wprowadzić, są materiały szkolne dla uczniów klas 4-6, które sukcesywnie będziemy udostępniać.

Zapraszamy do buszowania ;).

Skorzystaj z praktycznego narzędzia do tworzenia własnych arkuszy:
Generator do nauki pisania w j. rosyjskim // Opis funkcji

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn