Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Łamigłówki kl. 4-5

Ponieważ łamigłówki dla uczniów z klas 1-3 cieszyły się dużym zainteresowaniem, postanowiliśmy opracować materiały także dla dzieci ze starszych klas. Pierwsze tematy pojawią się z początkiem roku szkolnego 2018/2019. Dzięki arkuszom w tej sekcji starsi uczniowie nie tylko poznają wiele ciekawostek o świecie, ale również przećwiczą rozmaite umiejętności - m.in. matematyczne czy językowe.
Jesteśmy przekonani, że z chęcią sięgną też po zadania opublikowane w sekcji dla młodszych dzieci, które są dostępne tutaj:
Łamigłówki i ćwiczenia - Zadania na poziomie klas 1-3.

Każdy miesiąc w roku poświęcamy innym tematom, arkusze są dodawane równolegle ze zmieniającymi się tematami tygodnia. Dlatego warto zaglądać do działu z nowościami, gdzie na bieżąco informujemy o najnowszych materiałach.

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.