Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Plansze edukacyjne

Jedna z użytkowniczek, która opiekuje się dziećmi niepełnosprawnymi, napisała do nas, że bardzo by jej to ułatwiło pracę, gdyby miała do dyspozycji duże barwne ilustracje do wykorzystania na zajęciach ze swoimi podopiecznymi. 

Pomyśleliśmy, że przygotowanie takich kolorowych obrazków dla naszych użytkowników to świetny pomysł, tym bardziej, że przydadzą się one na pewno w wielu różnych sytuacjach.

Można je będzie wieszać na gazetkach szkolnych czy przedszkolnych. Można nimi przyozdobić dziecięcy pokój. Można je wykorzystać do rozwijania umiejętności językowych, prosząc przedszkolaka, by opisał, co widzi na obrazku. Uczniowie mogą taki opis redagować pisemnie. Można obrazek pociąć i zrobić z niego puzzle do układania. Można na bazie obrazka wymyślać różne historie i opowieści - ustnie lub pisemnie. Kreatywni użytkownicy naszego serwisu na pewno znajdą jeszcze inne zastosowania :).

Dlatego z zapałem przystępujemy do budowania nowej sekcji. Sukcesywnie będziemy dodawać różne motywy. Mamy nadzieję, że nasza nowa sekcja Wam się spodoba :).

W tej sekcji są dostępne następujące materiały:

Już wkrótce kolejne!

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.