Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Łamigłówki tematyczne

Trafiłeś właśnie do prawdziwego skarbca ;). Znajdziesz tu mnóstwo łamigłówek dla dzieci w wieku szkolnym na przeróżne tematy i okazje. W szkole będzie to świetny materiał do uatrakcyjnienia zajęć, a w domu - doskonały sposób na zażegnanie nudy.

Darmowy arkusz do pobrania

W łamigłówkach dziecko potrenuje przeróżne umiejętności - począwszy od typowo szkolnych (działania matematyczne, ortografia, gramatyka), poprzez rozwijanie swojej osobowości (poznawanie siebie, kształtowanie relacji z innymi ludźmi, wyrażanie emocji i własnego zdania, itp.), aż po poznawanie świata (wiadomości z przyrody, geografii, historii).

Sekcja łamigłówek jest systematycznie uzupełniana o nowe ćwiczenia. Każdy miesiąc w roku poświęcamy innym tematom, arkusze są dodawane równolegle ze zmieniającymi się tematami tygodnia. Dlatego warto zaglądać do działu z nowościami, gdzie na bieżąco informujemy o najnowszych materiałach.

Zachęcamy również, by zaglądać do działu Młody odkrywca - tam znajdziesz mnóstwo ciekawych ćwiczeń i łamigłówek na temat polskich i egzotycznych gatunków zwierząt czy też różnych zakątków świata:
 

Życzymy zatem przyjemnego łamania głowy :)

W tej sekcji są dostępne następujące materiały:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.