Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Kolorowanki - dzieci 3-4 l.

W tym dziale znajdziesz kolorowanki dla najmłodszych dzieci, przeznaczone dla maluchów w wieku 3-4 lat. Rysunki mają duże, wyraźne kształty oraz grube kontury, dzięki czemu będzie dziecku łatwo zapełnić je kolorem. Każda kolorowanka zawiera kolorową miniaturkę, która pokazuje, jak można dobrać kolory. Jest to jednak tylko propozycja - dziecko może pokolorować obrazek albo według podanego wzoru, albo według własnej koncepcji.

Kolorowanki dla starszych przedszkolaków i dzieci wczesnoszkolnych znajdziesz w dziale Kolorowanki do wydruku.

Wiele obrazków do kolorowania znajdziesz również w działach Łamigłówki dla dzieci (wszystkie łamigłówki do wydruku mogą służyć jednocześnie jako kolorowanki), Moje książeczki (książeczki do wydruku i samodzielnego złożenia z obrazkami do kolorowania),  Nauka liter (np. Alfabet w kolorowankach), a także Bajki dla dzieci (bajki w wersji do wydruku mają ilustracje przeznaczone do kolorowania).

Życzymy radosnego kolorowania :)

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.