Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Memorki XL do wydruku

W tym dziale proponujemy sporej wielkości obrazki, podzielone tematycznie, które można wykorzystać do różnych zabaw edukacyjnych. Nadadzą się one świetnie zarówno dla przedszkolaków, jak i dzieci szkolnych o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Będą też dużą pomocą dla rodziców i nauczycieli uczących dzieci języków obcych. Każdy arkusz zawiera 2 duże obrazki.

Możesz wybrać obrazki bez podpisu lub z podpisem - do wyboru: małymi lub dużymi literami. Przygotowaliśmy zarówno wersję w kolorze (kol), jak i biało-czarną (b/c). Sam zdecydujesz, która wersja jest najlepsza do Twoich celów.

Tematy obrazków są analogiczne do tych wykorzystanych w dziale memorek małych. Tutaj obrazki są znacznie większe, więc umownie nazwaliśmy ten dział Memorki XL.

W tej sekcji są dostępne następujące materiały:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.