Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Nauki przyrodnicze - Pomoc

Jeśli szukasz materiałów związanych z przyrodą dla klasy 4 lub biologią, geografią czy fizyką dla starszych dzieci, zajrzyj na stronę: Nauki przyrodnicze.

Zagadnienia z tych dziedzin mogą być realizowane na różnych poziomach edukacji, przez dzieci w różnym wieku, dlatego nie dzielimy ich na kategorie wiekowe czy klasy – są one pogrupowane tematycznie.

Ćwiczenia związane z danym zagadnieniem znajdziesz, wpisując w naszą wyszukiwarkę słowo lub wyrażenie kluczowe. Przykładowo, materiałów na temat budowy płuc szukaj po hasłach takich jak „płuca” czy „układ oddechowy” lub jeszcze ogólniej – „ciało człowieka”.

Jeśli mimo wszystko będzie Ci trudno coś znaleźć, śmiało do nas pisz. Chętnie Ci pomożemy i wskażemy strony, gdzie znajdziesz to, czego szukasz. Jeśli się okaże, że takich materiałów w SuperKid jeszcze nie mamy, a są one zgodne z misją i profilem serwisu, to wpiszemy Twoje sugestie na listę projektów do wykonania.

Aby do nas napisać, użyj formularza kontaktowego.