Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Ciekawostki - PAULOWNIA

paulownia

Paulownia

Ta roślina jest nazywana również cesarskim drzewkiem szczęścia. Oczarowuje wspaniałymi kwiatami o barwie białej, różowej lub fioletowej oraz ogromnymi liśćmi.

Paulownia pochodzi z Chin, gdzie od wieków uważana jest za roślinę o dobrej, zdrowej energii. Już w starożytności ceniono ją za niezwykłą urodę, niewielkie wymagania w uprawie i szybki wzrost, a aleje obsadzone paulownią także dzisiaj wzbudzają zachwyt. W Polsce roślina ta nie jest zbytnio popularna, choć można ją ujrzeć w niektórych ogrodach. Częściej bywa hodowana w cieplejszych krajach, np. we Włoszech i Grecji.