Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Angielski - Gramatyka

angielski dla dzieci online

Strona jest przeznaczona dla rodziców, których dzieci zaczynają swą przygodę z j.angielskim. Tu będą mogły wykorzystać słówka, których nauczyły się w Słowniczku obrazkowym<, budując własne zdania i zadając pierwsze proste pytania.

Gramatyka jest podzielona na krótkie jednostki lekcyjne. Stopniowo będziemy dodawać linki do kolejnych tematów. Odczytaj dziecku treść lekcji (tak jak tylko Ty to potrafisz :-)), a potem przećwicz z nim materiał - najpierw na stronie, potem w różnych zabawach i mini-rozmówkach po angielsku. Ścieżki dźwiękowe pozwolą Wam poznać prawidłową wymowę i intonację.

Ważne: to Ty uczysz swoje dziecko, a my Ci w tym tylko trochę pomagamy - nie odwrotnie :-). Dlatego nie zostawiaj dziecka sam na sam z komputerem. Towarzysz mu przy każdej lekcji - szczególnie przy lekcjach nowych. Wytłumacz mu to, co jest dla niego niezrozumiałe.

Jeśli masz jakieś pytania do lekcji, skorzystaj z formularza kontaktowego.

SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.