Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Angielski dla dzieci - Słówka

angielski dla dzieci online

Ten dział jest przeznaczony dla rodziców, których dzieci właśnie zaczynają (lub chcą zacząć) swą przygodę z językiem angielskim. Tu też mogą utrwalić sobie słówka, których uczyły się wcześniej. Specjalnie dla tych z Was, którzy nie czują się kompetentni, by uczyć dziecka prawidłowej wymowy angielskiej, zamieściliśmy na każdej stronie słowniczka ścieżki dźwiękowe.

Słowniczek podzielony jest na kategorie tematyczne, których spis podany jest niżej. Każdy temat w słowniczku zaopatrzony jest również w serię ćwiczeń online i do wydruku. Projekt jest cały czas rozwijany i systematycznie są dodawane kolejne tematy słowniczka i kolejne ćwiczenia.

Po przejrzeniu i odsłuchaniu razem z dzieckiem słówek z poszczególnych tematów, możesz wykorzystać je w zabawach edukacyjnych. Przykłady zabaw znajdziesz na blogu redakcyjnym w kategorii Angielski dla dzieci.

Poza nauką słówek, znajdziesz w dziale j.angielskiego w naszym serwisie także inne ciekawe materiały. Koniecznie do nich zajrzyj:
Angielski dla dzieci - materiały edukacyjne

Wybierz kategorię tematyczną:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.