Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Jak usunąć konto grupowe?

Postępuj zgodnie ze wskazówkami podanymi poniżej. Na zrzutach ekranu czerwoną strzałką pokazano linki lub informacje, o których mowa.

Uwaga: Jeśli posiadasz u nas konto INDYWIDUALNE, które chcesz usunąć, instrukcja znajduje się tutaj:
Jak usunąć swoje konto z serwisu?


WAŻNE: Konto grupowe można usunąć jedynie z poziomu konta administratora.


1. Zaloguj się do serwisu loginem administratora konta grupowego.


2. Kliknij w link "Ustawienia" po prawej stronie.


3. Kliknij w przycisk "Kontakt z adminem SuperKid".


4. Wypełnij formularz kontaktowy.

Uzupełnij pola "Temat wiadomości" (wpisując np. "Prośba o usunięcie konta grupowego") oraz "Treść wiadomości", podając np. powód rezygnacji z konta. Zaznacz checkbox, jeśli chcesz otrzymać kopię swojej wiadomości (przyjdzie na adres przypisany do konta). Na końcu kliknij w przycisk "Wyślij".5. Otrzymasz komunikat potwierdzający przesłanie zgłoszenia.
 

Nasz dział obsługi klienta zajmie się Twoją sprawą w ciągu 1-3 dni roboczych. Po usunięciu konta grupowego poinformujemy Ciebie o tym e-mailowo.W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami, korzystając
z formularza kontaktowego.