Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Karty pracy ucznia - Poziom 1 (liczba kart: 270)

W tej sekcji znajdziesz karty pracy na najniższym poziomie trudności, nazwanym przez nas poziomem 1. Można przyjąć w przybliżeniu, że są to karty pracy dla klasy 1. Nie oznaczamy jednak kart przynależnością do określonych klas  - głównie dlatego, że programy szkolne dość często się zmieniają. Nie bylibyśmy w stanie uaktualniać za każdym razem oznaczeń kart, bo jest ich dużo,  a będzie jeszcze więcej. Zamiast zajmować się przy okazji różnych reform szkolnictwa aktualizacją oznaczeń, wolimy poświęcić czas na tworzenie kolejnych, ciekawych ćwiczeń dla dzieci. Zakładamy, że rodzic czy nauczyciel najlepiej zna swoje dzieci i będzie potrafił dobrać karty odpowiednie do potrzeb dziecka.

Zestawy kart pracy są numerowane zgodnie z kolejnością ich powstawania, więc zestawy o najniższych numerach to karty najstarsze. Numeracja jest jedna i wspólna dla wszystkich poziomów, więc jeśli brakuje na tej stronie jakiegoś numeru, oznacza to, że zestaw o tym numerze jest na stronie z poziomem 2 lub 3.

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.