Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Jak wygląda Kofenek - Galeria prac dzieci

Prace konkursowe dzieci na temat:
"Jak wyobrażasz sobie postać Kofenka?"

Po publikacji pierwszego odcinka opowiadania o Kofenku ogłosiliśmy konkurs dla dzieci, w którym przedszkolaki i dzieci szkolne miały pokazać, jak wyobrażają sobie postać głównego bohatera. Na gotowych ilustracjach do opowiadania w serwisie celowo pominęliśmy ufika, żeby niczego dzieciom nie sugerować. Otrzymaliśmy sporo prac - za wszystkie serdecznie dziękujemy!

Prace zamieściliśmy w trzech galeriach - klikając w dowolną miniaturkę, otworzysz galerię. Następne lub poprzednie prace zobaczysz, klikając odpowiednio w prawą lub lewą część powiększonego obrazu.

Publiczne Przedszkole Sióstr Nazaretanek w Częstochowie
grupa "Przyjaciele Tygryska"

Szkoła Podstawowa nr 6 w Mławie,
dzieci z klasy II B integracyjnej

Prace indywidualne

Wszystkim dzieciom bardzo dziękujemy!