Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Minipowieści w odcinkach

nauka liter

Nazwaliśmy tę sekcję "Minipowieści w odcinkach" ponieważ znajdziesz tu serie opowiadań dla dzieci składające się z wielu części. Łączy je wspólny bohater i jego perypetie.

"Kora" to humorystyczna opowieść o tym, jak mały szczeniak uczył się życia, osiągając powoli swą psią dojrzałość. Jest to już seria zamknięta, składa się z 22 odcinków. Dzieci odkryją, że nie tylko one mają tyle rozterek i problemów :)

Kofenek z kolei to ufoludek z planety Zorkan, który poznaje przeróżne zakątki naszej planety. Razem z nim dzieci dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy o faunie i florze na Ziemi, a także będą miały sposobność, by zastanowić się nad sprawami ekologii i ochrony przyrody.

Zupełnie innym opowiadaniem jest "Sekret Weroniki" - to opowiadanie o nas - ludziach, naszych problemach i smutnych czasem sprawach. Ale dzięki magicznej mocy, jaką Weronika posiada, nawet bardzo trudne problemy znajdą swoje rozwiązanie.

Życzymy, by nasze opowiadania dostarczyły Wam wielu chwil wzruszeń i mądrych refleksji :)

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.