Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Łamigłówki - BEZPIECZNY INTERNET

Internet to jedno z najwspanialszych dobrodziejstw i osiągnięć cywilizacji i nic dziwnego, że całkowicie odmienił on nasze życie. Jednak niesie on także ze sobą sporo zagrożeń. Niektórzy rodzice, w trosce o dobro dziecka, jak najdłużej trzymają je z dala od Internetu. Jednak to nie jest dobra droga.

Internet to przecież świetne narzędzie i im wcześniej dziecko nauczy się z niego korzystać, tym lepiej. Ważne jest tylko, byśmy zapoznali małych użytkowników sieci z ważnymi zasadami, a potem spokojnie i życzliwie rozmawiali z nimi o ich doświadczeniach, niepokojach, ale także i radościach wynikających z użytkowania Internetu.

Mamy nadzieję, że nasze łamigłówki pomogą dzieciom oswoić się z Internetem i utrwalić ważne zasady korzystania z możliwości, jakie oferuje.

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.