Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Dzieci dzieciom: Marta Pęczak


SuperKid zaprasza do akcji

Zachęcamy dzieci
do pisania wierszy,
bajek i opowiadań.
TY TAKŻE POTRAFISZ!.

Wiek: 14 lat

Ulubione przedmioty w szkole: sztuka, j.polski, w-f

Moje zainteresowania: poezja, sztuka, moda

Kocham: Boga, rodzinę, zakupy, wakacje i ferie

Lubię: (i pozdrawiam) przyjaciół, nauczycieli, Adama Mickiewicza, pisać wiersze, rysować, szukać, filmy sensacyjne i sensacje życia codziennego, czasem się uczyć ;) (Marta od pierwszej klasy do teraz ma świadectwa z czerwonym paskiem), pisać książki, recytować, śmiać się, adrenalinę i młode ziemniaczki.

Nie lubię / nie znoszę: nudy, pikników, niektórych romansów, mrówek, komarów, błyszczyków, klasówek, osób nadętych i wywyższających się, dokuczających, fizyki, dziwnej muzyki, odkurzaczy, plotek, bluźnierstw, flaków, spać, jeść... osób, które starają się coś osiągnąć na siłę, ścieków, przesłodzonych truskawek, chorób, wypadków

Mój pierwszy wiersz / opowiadanie / bajka: Wiersze zacząłam pisać z przypadku w 3 klasie podstawówki. Nie mam niestety silnej woli, aby kończyć wszystkie swoje dłuższe dzieła. Ostatnio dowiedziałam się od cioci, że pierwszy wiersz napisałam w wieku... 2 lat... Wow!nastroje sa różne,
sa czasem podróżne,
sa wysokie, pachnące
ale jest nastrój, ktory daje w kosci
pochodzi od milości

Gdy dorosnę, chciałabym zostać: pisarką albo malarką

Moje marzenia: wydać książkę

Przykłady moich rysunków: