Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Zapraszamy dzieci


SuperKid zaprasza do akcji

Zachęcamy dzieci
do pisania wierszy,
bajek i opowiadań.
TY TAKŻE POTRAFISZ!.

Wszystkie dzieci posiadają jakiś talent. Wszystkie lubią tworzyć, wykorzystując swoją wyobraźnię. Jedne dzieci pięknie rysują, inne wykonują pomysłowe układy taneczne, jeszcze inne wymyślają piosenki, projektują ubrania dla misiów i lalek, tworzą własny, "zaszyfrowany" język do porozumiewania się z przyjaciółmi. Tyle pomysłów, tyle zapału i twórczego wykorzystywania własnego umysłu!

My chcielibyśmy zaprosić wszystkie dzieci, które lubią tworzyć za pomocą słowa. Jeśli Twoja pociecha sama układa wierszyki, pisze własne bajki lub opowiadania, jeśli wymyślanie strofek lub historyjek sprawia jej przyjemność - zapraszamy do dzielenia się swoją twórczością na łamach naszego serwisu.

Wszelkie prace (wierszyki, bajki, opowiadania) możecie przesyłać mailem na adres:

kontakt @ superkid.pl

Prace należy przesyłać w formie pliku tekstowego (Word, OpenOffice) z załączeniem informacji o wieku dziecka. Można przesłać również ilustracje do tekstu wykonane przez dziecko (np. skany prac rysunkowych). Jeśli nie będzie załączonych plików graficznych, zadbamy sami o przyozdobienie tekstów pięknymi ilustracjami :).

Prosimy również o przesłanie mailem oświadczenia o treści:

Oświadczam, że wyłącznym autorem pracy jest (tu imię i nazwisko dziecka oraz - jeśli pomagał rodzic - także imię i nazwisko rodzica) i praca ta nie narusza praw autorskich innych osób. Jednocześnie wyrażam zgodę na opublikowanie pracy w serwisie SuperKid.pl celem promocji twórczości dziecka.

Redakcja zostawia sobie prawo wyboru prac do publikacji i może odmówić opublikowania pracy bez podawania przyczyny.

Zobacz przykładową pracę dziecka
opublikowaną w naszym serwisie:
Ostatni Smok.

Jeśli chcesz, by twórczość Twojego dziecka również ujrzała światło dzienne
i by mogły z niej czerpać radość także inne dzieci - napisz do nas!

kontakt @ superkid.pl

lub skorzystaj z formularza kontaktowego.