Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Pokoloruj wg opisu

Pokoloruj wg opisu

Proponowane tu ćwiczenia pomogą dziecku nabrać wprawy w posługiwaniu się pojęciami określającymi położenie przedmiotu względem innych obiektów. Znajdą się tu między innymi takie pojęcia jak na prawo i na lewo od, po prawej stronie, po lewej stronie, nad i pod.

Każdy arkusz zawiera dwa układy elementów - przedmiotów lub symboli, do których dołączne zostały instrukcje. Zadaniem dziecka jest pokolorować wskazane na obrazkach obiekty na zadany kolor. Ćwiczenia te wymagają od dziecka skupienia, spostrzegawczości i logicznego myślenia.

Ćwiczenia mogą spełniać także funkcję poznawczą, wprowadzając nowe nazewnictwo adekwatne do tematyki danego zestawu lub utrwalać wiedzę zdobytą już wcześniej.

Zobacz także materiały w innych działach:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.