Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Jak opłacić abonament przelewem tradycyjnym

Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi niżej. Na zrzutach ekranu czerwoną strzałką pokazano linki lub informacje, o których mowa.

1. Zaloguj się do serwisu.


2. Kliknij w link "Abonament" na pomarańczowej zakładce.


3. Kliknij w przycisk "Wykup abonament" lub "Przedłuż abonament".


4. Wybierz jeden interesujący Cię rodzaj abonamentu i kliknij przycisk "Wybierz". Możesz również kupić abonament jako prezent dla innej osoby, w takiej sytuacji wciśnij przycisk "Kup jako prezent".


5. Wypełnij puste pola. W przypadku, gdy wykupujesz abonament po raz pierwszy, możesz podać kod bonusowy lub adres mailowy osoby, która poleciła Ci nasz serwis. Jeśli masz kupon rabatowy, nie zapomnij wpisać kodu.


6. Kliknij przycisk "Dalej"


7. Kliknij przycisk "Płacę z PayU"


8. Na środku tablicy zobaczysz różowy formularz, podpisany jako
"przelew bankowy". KLIKNIJ w niego, by przejść do strony z danymi do przelewu.


9. Jeśli pojawi Ci się taki ekran jak niżej, z komunikatem "Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Script.", kliknij przycisk "Kontynuuj".


10. Spisz dokładnie dane i wpisz je na swoim formularzu przelewu.
Niczego nie zmieniaj ani nie rób żadnych dopisków.

Uwaga! Nie przepisuj danych z poniższego obrazka. To są tylko przykładowe dane obrazujące sposób postępowania. Ty otrzymasz swoje dane do przelewu po złożeniu zamówienia.W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami, korzystając
z formularza kontaktowego.