Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Jak opłacić abonament przelewem tradycyjnym?

Postępuj zgodnie z instrukcjami. Na zrzutach ekranu czerwoną strzałką pokazano linki lub informacje, o których mowa.

1. Złóż zamówienie na abonament.

W zależności od posiadanego konta wykonaj kroki 1-5 pokazane w instrukcji:
- dla użytkowników kont indywidualnych: Jak zamówić i opłacić abonament indywidualny?
- dla użytkowników kont grupowych: Jak zamówić i opłacić abonament grupowy?2. Po przejściu do okna wyboru płatności kliknij w przycisk "Płacę z PayU".


3. W celu pobrania danych do przelewu, kliknij w przycisk "Przelew", a w następnym oknie wybierz opcję "Przelew tradycyjny".


4. Spisz dokładnie dane i wpisz je na swoim formularzu przelewu.
Niczego nie zmieniaj ani nie rób żadnych dopisków.

Uwaga! Nie przepisuj danych z poniższego zrzutu ekranu. To są jedynie przykładowe informacje, obrazujące sposób postępowania. Ty otrzymasz swoje indywidualne dane do przelewu po złożeniu zamówienia.


Pamiętaj, że przelew powinien zostać dokonany najdalej w ciągu 9 dni od chwili złożenia zamówienia. Jeśli płatność zostanie zrealizowana dopiero po 10 dniach lub później, przelew jest zwracany do nadawcy i do nas nie dociera. Wynika to z zasad wprowadzonych przez operatora płatności i nie mamy na to wpływu. W opisanym przypadku należy złożyć zamówienie ponownie.

Jeśli transakcja dojdzie do skutku i przelew zostanie zrealizowany w terminie, otrzymasz od nas informację e-mailową o aktywacji abonamentu. Nastapi to natychmiast po wpłynięciu do nas opłaty. Dla konta indywidualnego procedura jest zakończona na tym etapie.

W przypadku konta grupowego, po otrzymaniu informacji o aktywacji abonamentu, możesz przejść do założenia opłaconych kont nauczyciela, kont ucznia
oraz multi-Kont:

Jak założyć konta nauczyciela?
Jak założyć konta ucznia?
Jak założyć multi-Konta?

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami, korzystając
z formularza kontaktowego.