Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Kalendarz adwentowy - Zimowe miasteczko - Język polski (kl. 4-6)

Język polski - Kalendarz adwentowy - Adwentowe zadania

Dla tych, którzy z niecierpliwością czekają już na święta Bożego Narodzenia, przygotowaliśmy kalendarz adwentowy z języka polskiego. Każdego dnia, począwszy od 1 grudnia, należy wykonać krótkie zadanie i zanotować rozwiązanie we wskazanym miejscu na karcie odpowiedzi. Ostatniego dnia zabawy dzieci, w oparciu o uzyskane wcześniej hasła, odkodowują zaszyfrowane słowa w bożonarodzeniowych ciekawostkach. Zadania przygotowane zostały z myślą o uczniach klas 4-6.

Karteczki z poleceniami należy umieścić w przygotowanych wcześniej kieszonkach (wg własnego pomysłu albo z wykorzystaniem naszego zestawu "Zimowe miasteczko").

Kieszonki i koperty wchodzące w skład zestawu "Zimowe miasteczko" należy nakleić na brystolu o minimalnych wymiarach 86 cm x 61 cm. Zdjęcie przykładowego rozłożenia elementów zamieszczamy poniżej.

Życzymy radosnego odliczania grudniowych, przedświątecznych dni!

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.